Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a csaj. Lelépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a csaj. Lelépjek vagy ne? Segítsek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szerelmesek. Egy suliba jártunk és néha beszélgettünk szóval csak annyira ismerjük egymást. Egy buliban lefeküdtünk és úgy néz ki hogy terhes lett. A szüleink nem tudják de az apja saját kezűleg fog kiherélni ha megtudja és még talán anyám is segíteni fog neki. Nekem nem fekszik a gyereknevelés és semmi ami gyerekkel kapcsolatos. Nem akarom hogyha felnő azt gondolja, hogy mekkora f@szfej faterja van mert otthagyta mert én tudom, hogy milyen apa nélkül vagy szar apával felnőni. Nyáron akartam elköltözni (szüleimmel élek) gondoltam arra hogy lelépek és nem jövök vissza de az mégsem lenne jó ötlet. Azt mondta, hogy biztos hogy megtartja. Fizetek ha muszáj de nekem akkor sem kell gyerek, először fel kellene nőni mert túl gyerekes és éretlen vagyok. Az anyjának hamarosan elmondja mert úgy érzi, hogy ő megértené (az ő anyja is fiatalon szült) de én említeni se merem, csak a tesómnak mondtam el. Most mit csináljak?

Most ne szóljatok be, tudom hogy elkúrtuk.

21/L

22/F


2012. júl. 5. 09:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%

Lelépni ne lépj le,de úton módon beszéld rá,hogy elvetesse,mert Neki se és főleg a gyereknek nem lesz jó jövője így.Egy gyerek sem érdemli meg,hogy csonka családban,össze vissza nőjön fel.

Ez az én véleményem,Ti még az ilyenhez nagyon gyerekek vagytok,Te ez be is ismered,tiszteletre méltó.

2012. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%

"Lelépjek vagy ne? Segítsek neki?"


Épp te írtad, hogy tudod milyen apa nélkül felnőni. Akkor ez még kérdés? Ha elég nagyfiú voltál a szexhez, akkor az apasághoz is nőj fel! Nemcsak a lány hibája, hogy terhes lett, te épp annyira sáros vagy ebben. Neked még nem kell gyerek. Oké. Gondolom, a csaj sem azt tervezte, hogy 21 évesen fog teherbe esni egy jól sikerült buliban...

2012. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ez elég rossz helyzet, főleg, ha a lány abszolút nélküled dönt arról, hogy megtartja a gyereket. Ezt meg kellene beszélnetek, nem pedig egyedül eldönteni, aztán meg kujtorogni a gyerektartásért...

Ezt együtt rontottátok el, nem te egyedül.


Nem igazán tudom sajnos, hogy mit csinálj. Nyilván, ne költözzetek össze csak azért, mert jön a gyerek, ha nem szeretitek egymást. Te gyereket se akarsz, ezt is tiszteletben kell tartani.

Ha megtartja, sajnos nem fogsz tudni mit tenni, fizetni kénytelen leszel.

Az a te döntésed, hogy akarsz-e kapcsolatot tartani majd a gyerekkel. Persze sajnálom a gyereket, ő nem tehet róla, hogy nem akartátok, és jön, de téged is megértelek.

Hülye helyzet ez. :(

2012. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
4%
Én amint megtudtam hogy a barátnőm terhes, azonnal külföldi munkát vállaltam, mert nekem nincs szükségem egy gyerekre, ezt a barátnőm is tudta, csak szart rá!
2012. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%

Tudom hogy szemét kérdés....de biztos hogy a tiéd? ...mégis csak ismeretlen (szinte)engedte a dolgot és gondom védekezést sem tartotta szem előtt....tehát lehet nem csak neked engedett....


Bárhogy is döntötök egy apasági teszt talán nem ártana....

2012. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
60%

Második vagyok. Azért az kicsit erős, hogy beszélje rá a csajt, hogy vetesse el a babát. Kinek kell majd ezzel a teherrel együtt élnie? A srácnak? Nem! Hanem a lánynak.

Ez nem olyan egyszerű, hogy megyek és elvetetem.

2012. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
42%
4-es elég bunkó paraszt lehetsz...két ember kell egy terhességhez.....
2012. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
78%

"engedte a dolgot és gondom védekezést sem tartotta szem előtt"


Csak a nőnek kell védekezni??? Ha a pasi nem akar gyereket, húzzon a farkára gumit! Nekem hiába mondja egy csaj, hogy ő tablettát szed, engem ez nem érdekel, akkor is óvszert húzok. Az én felelősségem is, hogy a végeredmény ne egy nem kívánt gyerek legyen.

2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy csak velem volt. De nem ismerem annyira úgyhogy nem bízok meg benne
2012. júl. 5. 09:53
 10/42 anonim ***** válasza:
Igen teljesen igazad van...én pl ha gyógyszert szednék sem engednék gumi nélkül a közelembe senki ismeretlen ki tudja mennyi emberrel volt előttem stb...de úgy tűnik itt nem ilyen emberekről van szó....és csak abból indultam ki hogy ennyi ismeretség után minden óvintézkedés nélkül (mert hát csak így van ha terhes lett) megengedte akkor talán másnak is megengedte.....Nem ítélkezni akarok.....
2012. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!