Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél egy ilyen pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen pár éjszakás kalandba feleségként, anyaként?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, megismerkedtem egy férfivel aki tinikorom egyik bálványa volt, sok kislánnyal együtt én is odavoltam érte.


Ő egyértelműen vonzónak talál, randiztunk is már párszor. Nem vagyok belé szerelmes, de nagyon izgat mint férfi.


Ti mit tennétek? Belefér titokban 1-2 alkalom?


2012. júl. 5. 10:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos, hogy nem, de minden ember más. Tudod ki akarna egy strigula lenni. Sosem értettem az ilyent.
2012. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
Nem egyszerű a szitu. Én talán belemennék, de szigorúan érzelemmentesen, aztán ha a tapasztalat megvan, továbblépnék. Nem vagyok álszent, az örök szerelem alatt is megkívánhatunk mást is....
2012. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Ha az értékrendedbe belefér, tedd. Én nem tudnék tükörbe nézni! Miért vagy a férjeddel, ha el akarsz csábulni? Szereted a férjed?
2012. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Jubilee ***** válasza:
71%
Szintén 32 éves feleség és édesanya vagyok. Sokat veszíthetsz egy kalanddal, azt mérlegeld! Azt egyedül te tudod, hogy a te erkölcsi nézetedbe mi az, ami belefér. Te tudod egyedül, hogy a férjed szemébe tudsz-e nézni egy-egy kaland után, és gond nélkül tudod-e tovább folytatni a családi életedet. Nem dönthetünk helyetted. Én nem foglak támogatni és helyeselni, hogy de, tedd meg, ha lehetőséged van rá! Én csak azt tudom, hogy a saját családom boldogságát én nem kockáztatnám egy kaland miatt. De ez én vagyok.
2012. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
15%
Soha nem fogod megbocsátani magadnak, ha elmulasztod ezt az alkalmat. Lehet a lelkiismeretre építeni, nem tesszük meg, mert nem lenne tisztességes másokkal szemben ha megtennéd, de ha nem tennéd meg, önmagadat rövidíted meg, és lehet, hogy majd egyszer boldog érzés jár át, hogy nem lépted át akkor ezt a lehetőséget, hanem volt bátorságod megtenni, saját magadért. Ez az én véleményem.
2012. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

férjes nö vagy és képes lennél megcsalni?! ráadásul ugy h gyerek is van................nem csak a házasság menne tönkre hanem részben a gyerek élete is! saját "igényedet" helyeznéd elötérbe a gyereked életével szembe.

erre egy szó van de sztem te is tudod mire gondolok...

2012. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%
Miért vagy még feleség, ha ilyen gondolataid vannak mellette?! Miért kell átk.rni a férjedet? Ha már nem tekintesz rá úgy, mint aki 100%ig kielégíti az igényeidet minden téren, akkor hagyd el és keresd meg azt, aki ezt megteszi. Ne pedig megcsald. Undorító vagy.
2012. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
Az egykori sok kislány már megvolt neki, most te is sorra kerültél. Azért egy pillanatig morfondírozz el a férjed várható reakcióján is. Ő is érintett az ügyben.
2012. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
37%
Aha. Ha valaki őszintén válaszol, akkor 0%. Az volt a kérdés, hogy én belemennék-e... leírtam. És nem minősítettem senkinek a véleményét, akinek esetleg más lenne erről. Az bizony az ő dolga...
2012. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
50%
Remélem elkapsz valami nyavalyát tőle. Aztán meg jól lebuksz és a férjed kivág. Kb. ezt érdemled.
2012. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!