Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet vízben szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet vízben szexelni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltuk a párommal, többször,medencében, de úgy tapadt mindenünk, hogy egyszerűen nem tudta betenni. Közvetlenül utána megpróbáltuk hagyományos módon is, tehát nem a medencében, de még akkor is a klóros víztől úgy tapadt a bőrünk, hogy csak nagy nehezen sikerült,pedig a megfelelő nedvesség meg volt. Velünk van a baj?Csak nekünk nem megy? Olvastam olyan síkosítóról, ami vízben nem oldódik fel, azok tényleg jók? És hol lehet kapni? 20/N 22/F

2012. júl. 5. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
simán lehet vízben. kicsit másabb mert nem lehet olyan gyorsan mozogni de baromi jo érzés. probáljátok ugy hogy az öledbe ül a csajszi ha beleül akkor nem fog kicsuszni.
2012. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

hát a víz lemossa, szót se róla.

mennyire nyilvános a medence?


mert az működhet, hogy behatol mielőtt vízbe mentek, és úgy mentek be a vízbe, hogy nem húzza ki.

közben pózt meg ne akarjatok váltani.


egyébként nem lehetetlen a vízben sem betenni..:) (síkosító sem kell hozzá feltétlenül, de ha egyébként nem vagy egy tocsogós fajta (azaz nem bőséges az izgulási folyadékod) akkor kár erőltetni a vízben betevést.


Víztaszító síkosítóról még nem hallottam, de felmerül egy kérdés: hogyan akarod majd lemosni magatokról?

2012. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért maratod a csajod legékesebb kincsét klórral Te??????

Nem javasolják a nálam okosabb emberek, mert bepunpálod a vízet ami fertőzött lehet


Csak súgom, nem bírtam magammal és a Balcsibal hú de jó volt. Mellettem a néni nem tudta elképzelni miért kezd torzulni a fejem...

2012. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináltam már tengerben, síkosító nélkül. Tök jó!
2012. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár még mindig nem tudtam meg nekünk mért nem megy :D Hát a medence a kertben van szóval elég nyilvános és nem nagyon lehetne megcsinálni hogy előtte beteszi és úgy megyünk be..amúgy meg eléggé "tocsogós" fajta vagyok, szóval ez nem lehet probléma..
2012. júl. 5. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Siman lehet, probalkozzatok! Isteni erzes, apro, finom titkos mozdulatok!
2012. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!