Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan nőket, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőket, akik férfi prostituált szolgáltatásait veszik igénybe? Vagy esetleg fiatal szeretőt tartanak? Kíváncsi vagyok, milyen nők lehetnek?

Figyelt kérdés
Semmi szükség bunkó megjegyzésekre, engem ez komolyan érdekel, szívesen beszélgetnék ilyen nőkkel, mert szerintem igazságtalanul van megítélve, ha egy nőnek is vannak szexuális igényei. Akár a férfi szeretők tapasztalatai is érdekelnek. csak semmi alpáriság, mert arra nem vagyok kíváncsi.

2012. júl. 5. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam kezdő prostinál. Csakis azért vállaltam be, mert ismertem és tudtam, hogy jó fej. Idegenhez nem bírnék elmenni.
2012. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy ahogy járatos vagyok a témában, semmi extrára ne gondolj, sok olyan van, h ki se néznéd belőle.
2012. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, már beszélgettem szexmunkás lányokkal, de olyan nőkkel még nem, akik kuncsaftként érintettek a témában. Ez mennyire gyakori itthon? A férfi prostitúció is elterjedi Magyarországon? Amúgy azt sem tudom, pontosan hogyan fogalmazzam meg ezt a foglalkozást, mert hallani, hogy gigolo, meg szexmunkás, de ezen a világon belül hogy hívják magukat az érintettek?
2012. júl. 5. 16:14
 4/15 A kérdező kommentje:
első és második válaszoló, mennyire és hogyan voltatok érintettek? Privátban esetleg lehet egy-kettő levelet váltani?
2012. júl. 5. 16:15
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

A barátokköztben pl a Bernyi Ádám az férfiprosti. A csaj tartja el a férje pénzből, csrébe a gyerek mindíg megdöngeti a csajt ahogy csak tudja...

:D

2012. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
van férfi prosti ! A MELEGEKNE
2012. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

van férfi prosti ! A MELEGEKNEK. egy nőnek nincs rá szüksége, bármikor megkaphat egy pasit. Csak kiírja a gyk-ra : miért nem dug meg valaki most? és tíz perc múlva válogathat a csávók között INGYEN


a férfiprostit meg megdugják... vagy csak szop

2012. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, ez azért elég nagy butaság, ha igazán belegondolsz. A világ nem fekete- fehér, sok férfi prostituált férfiasabb és heteróbb, mint egy átlag pasi. Én csak azért érdeklődöm, mert az őket igénybe vevő nőkről még ennél is kevesebbet tudni, mégis rengetegen előítélkeznek, én viszont az igazságra vagyok kíváncsi, nem mások prekoncepcióira. Ahhoz elég kommenteket olvasni.:D
2012. júl. 5. 19:47
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
7-es! Komoly tévedésben élsz! Nem jó, ha összekevered a szezont a fazonnal! Ha ilyen csőlátásod van, akkor inkább hagyd ki a témát és válaszolj egy másikra!
2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
adj egy linket ahol lehet ilyet találni! elég jól hangzó állás lenne ha tényleg lenne rá igény és Fizető ügyfél. Talán nem is lenne ennyi munkanélküli fiatal! Szerintem nincs hetero pasi prosti!!
2012. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!