Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet némi esélyem egy milf-nél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet némi esélyem egy milf-nél?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el dolgozni a munkahelyemen,(7 napja) és már most az elején leszögezném, hogy nem rég lettem 20 éves.


Az irodában 30-40 éves nők (4-5 fő) között kell dolgoznom, akik ellátnak különféle feladatokkal, és az egyik munkatársnőm nagyon jól néz ki, írtó rövid miniszoknyába jár, és én pont úgy ülök mögötte, hogyha fel áll akkor látom az írtó dögös combjait, meg néha amikor lehajol valamiért akkor pont látom a dekoltázsát.


Mivel még csak most kezdtem ott, ezért még tanulok pár dolgot a munkáról, és a minap mondta, hogy üljek mellé megmutatja, hogy mit szokott ő csinálni a gépen. Közben a férfi kollégák, ill. a főnököm mondták, hogy a monitort nézzem, ne pedig Ő-t. :D (...) Nem fértem el mellette így Ő inkább felült majdnem velem szembe az íróasztalára, ahol gyakorlatilag tökéletesen láttam a combjait, amik tőlem 30 centire se voltak. De később inkább leült mögém, hogy ne akadájozzon.

Elkezdte magyarázni, hogy mit hogyan kell csinálni, és amikor valamit elrontottam akkor fogta magát és rárakta a kezét a kezemre, ami az egéren volt. (kicsit zavarba jöttem, ami szerintem érthető...) meg volt előttem egy papír is, amiről bemásoltam az adatokat, és amikor mutatta, hogy mit kell írnom, mindig úgy csinálta, hogy az Ő karja hozzáérjen az enyémhez, de csak egy kicsit.


Arra szeretnék kilyukadni, hogy várjak amíg Ő lép, vagy lehet, hogy nekem kellene lépnem? Kicsit feszéjez a dolog, mert sokan vannak körölöttünk. A délutánokat is élvezem, mert néha oda áll/hajol mellém, hogyha egyeztetünk valamit papíron. Kapcsolatban él, gyereke is van, aki egyidős lehet velem. Meg mostanában egyre többzör találkozik a tekintetünk.


2012. júl. 7. 16:31
 1/6 anonim válasza:

Ha kapcsolatban él, akkor ne kezdeményezz!

Próbálkozz inkább a szexpartnerkeresőn, ott biztosan találhatsz milf-et!

2012. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
max egy gilfnél ;)
2012. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majdnem ketszer olyan idos nalad, kapcsolatban el, gyereke van es 7, ismetlem: hetes darab napja kerultel a munkahelyre... ne akarj szerintem egy het utan megfektetni egy csalados not, inkabb probalj a munkara koncentralni es beilleszkedni!
2012. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, örökre megbánod, ha nem teszed.
2012. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A héten az történt, hogy megjelent mögöttem amikor épp csináltam a feladatomat, és egyszer csak, azt érzem, hogy a könyököm épp a melleit nyomja, úgy beállt mellém :D
2012. júl. 15. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
jókis szex lesz ebből! :) Nincs munkaerőfelvétel még annál a cégnél? :)
2012. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!