Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítetnétek be szívatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítetnétek be szívatni egy fiút? Vagy legalábbis elakarom érni hogy nagyon akarjon utána ott hagyni a fenébe? Ötletek?

Figyelt kérdés

Mielőtt önzőnek neveznétek nagyon is megérdemli

nem jut eszembe semmi ötlet mivel sosem csináltam még ilyet és nem is szándékozok de eléggé megbántott ( lefeküdtünk , majd másnap kiderült hogy egyik másik barátnőmet is magába bolondította és vele is lefeküdt , holott pár napja szó volt arról hogy nekünk járnunk kéne , most beszéltem vele és egyértelműen kamuzik mind1 ráhagytam és eldöntöttem hogy vissza kell ezt kapnia)

ma letiltott minden közösségi oldalról telefont nem veszi fel ha hívom , na most elhatároztam hogy nem keresem egy darabig fél nap nem telt el telefonomon írt egy smst hogy nem tudom mi bajod van velem, most akarsz e még látni vagy nem?

neki áll feljebb , holott még ő is beismerte a dolgot

segítsetek , nagyon szerelmes vagyok ebbe a fiúba de egy fiú sem tehet ennyire padlóra mint tegnap ő!


2012. júl. 7. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a fiú egy hímr.banc, hagyd a fenébe. Nem ér annyit. Használtad egy jó sexre többet nem érdemel.
2012. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
épp ez a probléma mellettem vagy 3 csajt döngetett ;) nem fogom annyiban hagyni
2012. júl. 7. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányok! ugye nem vagytok ilyenek mind?

Pár nap alatt lefeküdtünk?

Nem vagy egy értékes ember!

2012. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 Azzal nem érsz el semmit. És minek neked egy ilyen? Te akarod megváltoztatni? Az ilyen fiú nem való komoly kapcsolatra, legfeljebb szórakozásra jó. Osztozzatok meg a 3 csajjal, és élvezkedjetek rajta, többet nem ér. :) Komoly kapcsira meg keress arra érdemeset.
2012. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ebből honnan vetted ki hogy rögtön lefeküdtem vele?
2012. júl. 7. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond, ha valaki hamar lefekszik. Esetleg azzal, ha utána csalja a társát.

Le lehet úgy is hamar feküdni, hogy nagyon igényes, válogatós a lány, és ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel lefeküdne, mindent meg lehet vele tenni.


Sokszor ezek a lányok igényesebbek, és néha bizony (sőt, gyakran!) előfordul, hogy aki kéreti magát, csak azért teszi, hogy ne nézzék r.bancnak. De a kéretés ellenére azt csinálnak vele, amit akarnak, és az, aki akar.

2012. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt csinálnak vele, amit akarnak- úgy értem, nincs igénye, teljesen hagyja magát "használni", nincsenek elvárásai a szexben, csak odaadobja a testét.


Az, aki akar- ezt meg úgy értettem, hogy bár "kivár" a lány, hogy majd becsüljék meg, de lényegében tökmindegy neki, csak legyen egy "pancser", aki jár vele. Mindegy, hogy a "jóska" vagy a "pista", csak legyen egy komoly kapcsolata, de nem számít, hogy néz ki az illető, rendes-e vagy sem, teljesít-e az ágyban, stb.


Míg aki talán hamar lefekszik, igenis megszűri, kivel, és hogyan. És hozzáfűzném, hogy sokan közülük nem azért nem élnek állandó kapcsolatban, mert nem tudnak erre senkit rávenni- hanem épp ellenkezőleg, mert nagyon válogatósak, és nem kapcsolatfüggők.

2012. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem nem kell egy ilyen pasi , csak azt akarom h érezze át azt amit velem tett.
2012. júl. 7. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor mutasd ki, milyen jól érzed magad nélküle. Önálló vagy, nem veszed komolyan. De azért picikét húzd az agyát, csak NE lássa rajtad, hogy odavagy érte.


Beléd fog zúgni. Játssz vele egy kicsit, adj neki reményt. Aztán hagyd faképnél.


Szerintem még ennyit sem érne, de ha neked ilyesmivel van kedved szórakozni, akkor tedd meg.

2012. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a szerelem vagy szép és tiszta vagy mocskos és drámai
2012. júl. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!