Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha asszerint járok, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha asszerint járok, hogy csak szexre kellesz, az jó?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, tetszik már 9 éve is kb, de mindég csak itott osszejottunk, és elvoltunk magunknak....Most újra osszejottunk, de o akarna velem járni, én viszont nem, mert fiatal is, meg nekem egy normális pasi kell, csak az még nemjár a láthatáron, sot még csak a kozelében sem....Ezért kérdem, hogyha én evvel a fiúval csak úgy lennék, ha épp kedvem van, akkor szexelunk, meg dumálunk, az nemrosz???Mert éngem csak most tanítottak meg élvezni is a szexet, mármint elélvezni, és nagyon tetszik, de az a fiu megvert, tehát othagytam, visszamennék, csak a szuleim nemengednek. Fiatal 22 éves vagyok, és szeretném tudni, hogy mit kezdjek azzal, hogy kell, akkor menjek hozzá vagy inkább foglaljam el magam.....Mert o is benne van, de mondom, o járni szeretne velem. Eddig nekem volt egy 7 éves kapcsolatom, meg most 1,4. Maradjak egyedul, vagy szorakozzak, addig még nincs senkim.....és léci nem vagyok ilyesmiben tapasztalt, ezért kérlek, normális válaszokat kérek, mert komolyan nemtok mit csinálni most....Kívánom a szexet, de nincs kivel, csak ez az egy fiu tetszik nekem........
2012. júl. 7. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs baj a csak szex más semmi kapcsolattal, amennyiben mind a két fél tisztában van a dolog lényegével. Megmondod a srácnak, hogy csak szex lehet köztünk más nem. Mindketten ismerkedhettek más emberekkel, de nyilván a partnerrel szemben őszinték maradtok, tehát ha épp ismerkedsz valakivel szólsz róla a srácnak.

Tisztázni kell, hogy soha nem lehet belőle komolyabb a srác még csak ne is álmodozzon róla. Amennyiben úgy látod, hogy a srác nem tudja magát tartani a szabályokhoz és esetleg reménykedik, vagy komolyabb érzelmeket visz a dologba, akkor véget kell vetni ennek a kapcsolatnak.

2012. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
es ha azt mondja menni fog, de kesobb megsem????? mert szeressuk egymast, csak nemvagyunk szerelmesek......
2012. júl. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!