Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha megtudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megtudnátok ezt egy fiúról, mi lenne a véleményetek róla és hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés
A fiú naponta szexelne, ha tehetné, szinte csak erre vágyik folyton, sok-sok lánnyal eltudna képzelni dolgokat, de azért persze megvan az ízlése, hogy kik jönnek be külsőre. Nagyon kínozza a szexhiány, de igazából ezt senki sem tudja róla, főleg nem lányok. Próbálja titkolni és úgy tesz, mintha tök boldog lenne, de közben nem az. Nem csak a szex hiányzik neki, hanem egy őt szerető barátnő, akivel lehetne normális kapcsolata. De mivel ez sem jön össze és a szex hiánya naponta kínozza, többnyire egy szexéhes, perverz állat, akinek már az sem számít, ha találna egy könnyűvérű lányt, akivel szexelhetne végre. Szóval a szex iránti erős vágya miatt képes engedni és már az sem érdekelné, ha csak szexkapcsolat jönne össze. Pedig igazából komolyra vágyott.

2012. júl. 7. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az illúzióját nem kéne feladnia, mármint a komoly kapcsolat iránt ...!

Akkor lesz az ember szerelmes, mikor nem is gondolná és mikor nem vágyik semmire ... ;)

19/L

2012. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezt megtudná rólad egy lány rögtön szerelmes lenne beléd:)
2012. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok, szerintem ez TOTÁL NORMÁLIS. szerintem ezt amúgy is tudjuk a pasikról... :D
2012. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb pasi reggel-este szexelne, mi ezzel a probléma? Normális vagy.
2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leírtad a pasik 80%-át.

Egyébként ezt csak ti hiszitek tévesen, hogy ezt senki nem tudja, hogy őrülten kanosak vagytok. Ez úgy változtatja meg az ember viselkedését, hogy ORDÍT róla, pedig észre sem veszi, hogy mit csinál másképp, mint amikor nem kanos. :)

Szóval igazából semmi olyat nem írtál, amivel egyedibb eset lennél másoknál, úgyhogy no para.

2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexfüttő. Egy olyan lánnyal jól alakulhatna, aki szintén nagyon szereti a szexet.
2012. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én véleményem szerint normális, sok ilyen barátom van és hozzáteszem, h mindegyikkel csak baráti kapcsolatom van.. Meghalgatom őket, beszélek velük, próbálok nekik segíteni, ennyi..
2012. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs gáz főleg ha egy őt szerető barátnő mellett megállapodik (aki ki is elégíti az igényeit)és nem csalja fűvel fával...
2012. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!