Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? :S 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :S 14/F

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőm nagyon fura dolgokat mondott nekem mikor átmentem hozzá pl :hogy szerinte nem lesz időnk egymásra középsuliban , meg hogy tuti hogy nem leszünk együtt mert ő mást akar mint én meg mások vagyunk :S de attól függetlenül szeret engem és én is nagyon őt ,de most nagyon megvan zavarodva azt sem tudja mit akar :S és most 2 napig nincs itt úgyhogy később tudjuk megbeszélni a dolgokat. Már nagyon szarul vagyok úgy lehetne esélyünk ha valamelyikünk megváltozik de ő próbálta és nem tud de azt mondta hogy én meg ne változzak meg miatta így is már utálja magát egész miatt :S

2012. júl. 7. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted. Ha már most ezt mondja, akkor még ha vele is maradnál, előbb utóbb dobna téged másért.
2012. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát lehet :/ de még kiélvezhetnénk a nyarat és békében válhatnánk el , egyenlőre nagyon nehéz elfelejteni őt mind csak ő jár a fejemben :(
2012. júl. 7. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
őő de esetleg meg is tarthatod. nyugtasd meg hogy nincs probléma, megoldjátok, lesz időtök egymásra stb stb ha kell neked kicsit teperhetsz is... ha nem megy, akkor meg ágyő
2012. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt akarom de ... ez egyenlőre a legkilátástalanabb dolog :/ de azért felteszem neki hogy próbáljuk meg ha nem megy akkor köszöntem mindent nagyon szerettelek (bár még akkor is fogom)
2012. júl. 7. 18:16
 5/12 lekváros tészta ***** válasza:

nem nagy szám ..

hallod ember ..

1 év : ismerkedés tanárokkal .. többiekkel

2 év : nyugis

3 év : nyugis..

4 év : érettségi... huha.. mindenki átmegy rajta..

2012. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát mind ketten elég erős iskolába megyünk nem tudom Győrrel kivan képben és angolt tanultam eddig most németet fogok előkészítős leszek és eléggé rá kell arra hajtanom meg ott van a kézi edzések meg meccs ő meg angolos lesz és németet tanult emg még ott az alap tantárgyakra is tanulni ő meg zenekarra meg fuvolára meg táncra jár
2012. júl. 7. 18:22
 7/12 A kérdező kommentje:
bár én mondtam hogy annyira nemvészes a dolog ha már felvettek minket nem lehet annyira nehéz bent maradni :/ hogy megoldhatnánk
2012. júl. 7. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:

DUGD MEG!


De viccet félretéve a csajnak már nem kellesz ha ilyet mond, mivel reméli, hogy most már, hogy jön a középsuli hát ott majd lesz esélye jól bepasizni (persze nem úgy lesz és pofára esik). Még nem szakít veled, mert persze nyáron akkor egyedül maradna és az milyen ciki már. Sztem szakíts te vele, hogy ne higgye azt, hogy neki mindent szabad, de úgy, hogy beadod neki ezt, hogy szerinted csak azért nem kellesz már neki. Ne hagyd hogy ilyen kis ribik mint ez a lány elrontsák a kedved, legyél magabiztosabb, legyél férfi. Majd ha találsz egy lányt aki igazán szeret és tisztel azzal legyél kedves, az ilyeneknek csak növeled az önbizalmát és jobban romlanak.

2012. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem értem mért ne lenne időtök egymásra középsuliban.. Nem kéne megeröltetni magatokat egyeltalán, meg lehet ezt oldani!!
2012. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már mind1 ... nem csak az van .. :/ túl teszem magam rajta
2012. júl. 8. 22:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!