Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Skinhead faszikat miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skinhead faszikat miért nem szeretik a lányok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:43
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:
61%
Szerintem egyszerű az oka: aki veri a mellét, hogy valamilyen csoportot gyűlöl, az már eleve több indulattal rendelkezik, mint kéne. Veszélyesnek ítélnek titeket, és nem alaptalanul.
2012. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
kedvelem őket:)
2012. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert kopaszak.
2012. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Mert azok nem szeretik a melegeket se, a legjobb barátom meleg (abszolút férfias külseje van, tök normális srác) és nincs kedvem bizonygatni neki, hogy miért ne gyűlölködjön.

Eleve minden szélsőséges elgondolás a korlátoltságból ered, amikor valaki nem képes gondolkozni. És az szörnyen veszélyes tud ám lenni. Arról nem is beszélve, mennyire visszataszító.

2012. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem külsőre a férfiasabb ( izmosabb, magasabb) vonal bejön, csak sajnos tapasztalatból mondhatom, hogy a többség buta. Még magyarul helyesen írni sem tudnak.

Volt egy magát skinheadnek valló pasim mikor 18 éves voltam, ő nagyon aranyos volt, balhés sem volt.


De mondom... a többség elég szánalmas. Meg az is, hogy aki tényleg ezeket a nézeteket vallja egész életében az ijesztően sok energiát fordít a gyűlölködésre. Ez nem szimpatikus.

2012. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
én azért nem szeretem őket, mert a skinheadség egy nagy ostobaság szerintem.
2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem
2012. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ijesztőek :D De amúgy más bajom nincs velük csak ha este egyedül lennék az utcán és ilyen gyerekek jönnének velem szembe azért összerezzennék :D
2012. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzászólását. Nos én inkább a rasszista felébe vagyok, nem vagyok kopasz,csak rövid a hajam,és igen, van bomber kabátom. Viszont én nem utálok minden embert. Én csak azokat nem szeretem, akik nem fizetnek ki(általában zsidó főnökök),akik bántják a barátaim/szeretteim (általában cigányok).És tényleg, csak azokat az embereket utálom, akik ezeket csinálják, nem általánosítok. És én nem vagyok éppen egy gyáva nyúl, ahogy itt valamelyik hozzászólásba olvastam, én igenis ki merek állni a barátaim mellett, és megvédeni ha olyan helyzet van. És ami azt illeti, hogy még nem láttál olyan skint, aki veri a cigányokat, nos, ebben valamilyen szinten egyet értek, de tudod miért? mert ha megtörténne egyből a magyart tartóztatná le a rendőrség, akárki kezdte a balhét, nem pedig a bevándorló fajt.
2012. júl. 7. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Veled mondjuk így a leírtak alapján nem lenne bajom, de a legtöbb skinheadet azért nem bírom, mert ostobák.
2012. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!