Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vásárolok egy vibrátort,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vásárolok egy vibrátort, adnak rá valamiféle garanciát?

Figyelt kérdés
A többi műszaki cikkhez hasonlóan erre is van 3 nap kipróbálási idő? Van rá jótállás? Meghibásodás esetén szakszervizbe kell elvinni? Ha a termék minőségével vagy az esetleges jótállással kapcsolatban panaszom merülne fel, fordulhatok a fogyasztóvédelmi hatósághoz?

2012. júl. 7. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

adnak


az én kollekciómban mindegyiknek van 5 éves garija

2012. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Használd a f*rkam..arra én vállalok garanciát.Amúgy kíváncsi vagyok,hogy néznének rád a Praktikerben,ha beállítanál,hogy javítsák meg..
2012. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

de a te farkad hamar elromlik :(


viszont legalább új mert senki sem használta :D

2012. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meglepődnél;)
2012. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyémre volt egy év gari, de már lejárt. Nem volt semmi baja. :)
2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hole Hunter ***** válasza:
Minden új termékre van garancia, ami nem a sufniban készült. A forgalmazó intézi a garanciális ügyeket, amennyiben a használati utasításban nincs más megadva. Kipróbálási idő természetesen az ilyen termékek esetében nincs. Kotont sem tudsz ezen feltételekkel vásárolni. Kicsit gondolkodni kéne...
2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen új termékre gondoltam, a jótállással kapcsolatban pedig a rendeltetésszerű használat közben bekövetkezett meghibásodásra.
2012. júl. 7. 19:44
 8/8 anonim válasza:
Te megvennél egy olyan vibrit, amit más már kipróbált, de visszavitte, mert hibás volt, megjavították és újra ott figyel a polcokon? Mi alapján választ egy lány vibrit magának? Alak, méret, szín????
2012. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!