Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is meztelenkedik otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is meztelenkedik otthon ebben a kánikulában?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátomnál voltam egész nap. Kicsit meglepődtem amikor megláttam, hogy az anyukája egy szál bugyiban volt otthon, melltartó nélkül. A barátomon is csak egy boxer volt, nagyon meleg volt a lakásban. Én meg izzadtam a pólómban. Az anyósjelöltem felbátorított, hogy vetkőzzek, mert meg fogok sülni. Egy ideig ellenáltam, de aztán én is ledobtam mindent, csak a bugyim maradt. Ezt azért nem gondoltam volna magamról.

Más is járt már így?


2012. júl. 8. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én csak otthon vagyok bugyiban meg melltartóban :D :OO

19/L

2012. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen most is itt ülök a barátommal mesztelenül:)
2012. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy szál boxerben ülök a gép előtt. Délelőtt ennyi sem volt rajtam.
2012. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Székely Fia válasza:
így még nem jártam, de rajtam is csak egy boxer van
2012. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért ez kemény. :D

Én is egy száll bugyiban vagyok itthon, de itthon nem gáz. Barátomnál csak a szobájában, a családja előtt nem vetkőznék le, meg szerintem ők sem előttem.

Ők amúgy "állatok", panelben 67 fokban is hosszú farmer pólóban ücsörögnek otthon. Én nem bírom felfogni, hogy bírják, nagyon hideg párti vagyok. :D

2012. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még a hajam is leborotváltam
2012. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bloody Death ***** válasza:
Állandóan. Együtt élek a barátnőmmel, de ő is mesztelenkedik, és mivel hogy én is mesztelen vagyok, eléggé nehéz így eltakarni a kis lompos ágaskodását. Szal szex. Utána uszunk az izzadságban megfürdök majd megy a barátnőm, majd kijön tiszta víz és valami eszméletlenül jól néz ki (egyszerüen megunhatatlan látvány), és megint ágaskodás, majd elölről kezdődik minden. :) Így szép az élet. XD
2012. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AvernusTriad ***** válasza:
Bizony, ma még a kabátomat is levettem :D
2012. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mások előtt azért nem vetkőzök le, max. felül bikini felsőre (ha nagyon nem bírom), de alul egy könnyed rövidnadrágtól még nem lesz semmi bajom.

Lehet, hogy prűd vagyok, de nagyon nem szeretném anyósomat félmeztelenül látni :)

Egyedül aludni szoktam meztelenül, bár akkor is inkább magamon hagyom a bugyit.

2012. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is ha csak tehetem meztelen vagyok. Még az udvaron is meztelen járkálok.

Ffi

2012. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!