Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen vágyatok, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen vágyatok, ami nem teljesülhet?

Figyelt kérdés
Ezalatt az olyan dolgokat értem, amik nem jöhetnek létre, mert egyszerűen lehetetlen. Pl. én fiú vagyok, de szívesen lennék egy időre leszbi csaj, mert érdekel, hogy milyen lehet lányként hozzányúlni egy lányhoz, mit él át egy lány ezalatt. Nektek hasonló?
2012. júl. 10. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lehet metal énekesnőnek lenni
2012. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma már nincs lehetetlen. Csak tehetetlen. Leszbi csaj akarsz lenni? Ha van pár millád megoldható. Már nem akarsz az lenni? Még pár misi és ugyanaz leszel aki voltál ugyanazzal vagy kérésre nagyobb f@sszal. Honnan lenne neked minderre pénzed? Dolgozol. Hol találsz ilyen faja melót? Aki keres az talál, s aki nem rest megdolgozni a nagyobb léért, azt megfizetik. További kérdés?
2012. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vágyak sosem teljesülnek...ezért marad vágy,vágyakozás! Az álom az egy másik tészta.
2012. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ja, én egy távoli csillagrendszer egyik bolygója legmagasabb hegyének a tetején szeretném seggbekúrni a csajomat, miután lézerpuskával keresztülvágtuk magunkat több ezer szörcsögő, csápos, emberevő lény támadásán, és legyűrtük a mindent bekebelező amőbalények rohamát is. Aligha fog összejönni.
2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

még 13 éves korom környékén kíváncsi lettem volna milyen érzés lánynak lenni, szerettem volna kipróbálni. kicsit irigyeltem a lányokat h átélhetik ezt. mármint h a testi különbségek, h másfajta nemi szerv van ott, h az milyen érzés lehet. de lehet h pont ebből alakult ki nálam a vonzódás a lányokhoz, vagy ebből is, mert azonosulni nem tudtam velük, de mégis szeretnék "megkapni" valamit belőlük, ami nekem nincs.


de mai fejjel belegondolva is érdekes érzés lehet lánynak lenni és a másfajta testi felépítést élni át. tényleg kíváncsi lennék, milyen érzés egy lánynak, hogy "más van neki ott".

2012. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hableány szeretnék lenni...
2012. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én cápa akartam volna lenni :(
2012. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vágy volna egy barátnő végre, 22/F vagyok, de tudom, h nem fog teljesülni. De ne legyen igazam.
2012. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta szeretnék egy saját sárkányt :D :D

Meg azt, hogy tűnjön el a Földről az összes bohóc, mert rettegek tőlük :D

18/L

2012. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:08


A bohócokat én sem bírom. :D


Én szeretnék szép lány lenni és érezni, hogy akárkit megkaphatok, azt a hatalmat, hogy a másik nem úgy ugrál, ahogy én fütyülök, pusztán mert olyan szép vagyok. Tuti végigkeféltetném magam a félvárossal. XD

2012. júl. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!