Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a szép, csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a szép, csinos lányokat, de ők folyton csak elutasítanak vagy bántank. Ma már tényleg nincsenek igazán megértő, kedves, érző szívű, másokat nem lealázó, kigúnyoló szép lányok?

Figyelt kérdés
Valahogy olyan romlottak jellemre, nem látom azt a lágy, gyengéd, kedves, megértő, türelmes nőies vonásokat bennük, ehelyett isznak, elk.rvulnak, ordibálnak, még verekednek is egyesek. Nekem egy igazi nőre lenne szükségem, aki törékeny, gyengéd, félénk, védelmeznivaló, nem beszólogatós, nem bunkó, vannak érzelmei, értelmes, van humorérzéke, tud szeretni és igazán ragaszkodni a párjához.

2012. júl. 10. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Te ezt a kérdést még komolyan hányszor fogod kiírni?

Már fejből tudom lassan a szöveget...

2012. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
üdv a klubban.. énis ilyet keresek... jólis nézek ki, normális is vok mégse találtam avolt bnőmön kívül eddig normális szép lányt... :S
2012. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, h ribiknél próbálkozol...
2012. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ilyen lennék, csak én meg bonyolult eset vagyok. :)


21/N

2012. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tudom,hol találsz megfelelőt: az álmaidban. Manapság már nincsenek normális lányok akik még szépek és csinosak is.Sajnos ez van.Bár az is igaz,hogy nekünk férfiaknak is lejjebb kell adnunk a szintet.Véleményem szerint nem kell egy lánynak húú de sexinek lennie,persze azért legyen "szép",azért írtam idézőjelbe mert a szép mindenkinek mást jelent,testalkatra legyen átlagos vagy egy kicsit jobb,de a lényeg egyértelműen az,hogy , gyengéd, kedves, megértő, türelmes és nőies legyen.
2012. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiszor írjátok ki ezt a kérdést, hogy én már ki se merem, mert azt hiszik én is ti vagyok.
2012. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyre jársz csajozni!
2012. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!