Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért megutálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért megutálna?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, aki meleg, de nekem már nagyon rég óta tetszik, mint pasi.. Sokszor szoktam álmodozni kettőnkről hogy milyen lenne vele a dolog. Szerintetek nagyon megutálna, ha rákérdeznék, hogy lefeküdne e velem? Mennyi fér bele a melegeknek egy lánnyal? Neki most barátja nincs, úgyhogy nem lenne megcsalás vagy ilyesmi.

18/L és 19/F


2012. júl. 11. 21:09
 1/5 AvernusTriad ***** válasza:
Meleg. Nem kívánja a lányokat. Enyyi.
2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AvernusTriad ***** válasza:
*ennyi.
2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :(
2012. júl. 11. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem utálna, max. visszautasít. Főleg, ha a megfelelő stílusban kérdezed. Talán még érdekelné is - hiszen "hetero" srácok is kipróbálják pasival...
2012. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy meleg barátom és egyszer megkérdeztem tőle, hogy csak a pasikkal hajlandó lefeküdni.Azt mondta néha megkíván egy-két csajt...igaz nagyon ritkán :)

Szóval szerintem kérdezd meg tőle...poénos formában :)

2012. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!