Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belilult és féj, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belilult és féj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma voltam hosszu ido után eggyut a barátnommel,2 honapot voltunk kulon nagyon kivoltunk egymásra éhezve,de amikor lent végezte a "dolgát" beléharapott a muszerbe, semmi nem fájt akkor még mondtam is neki hogy nyugi nincs semmi gond,o nagyon sajnált vagy 10x bocsánatot kért abba is hagytuk a dolgot, miután hazament mentem mosakodni es mikor torolkoztem nagyon fáj a szerszám,teljesen belilult az egesz es ha csak hozzá nyulok nagyon fáj, apumnak mondtam aztmondta h elég béna lehet a csaj és kirohogott engem...azota egyzre jobban fáj... mutattam neki megint csak nevetett aztmondta ezzel orvoshoz nem visz mert szégyen nem birom mozgatni se, elobb néztem képeket és voltak jo csajok felált a cerka aszittem széthasad...jeghideg viz ala tettem h minél hamarabb puhuljon...sírhatnékom van...mit tegyek?

2012. júl. 11. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Faterod nagy arc lehet!!! :D :D
2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*fáj nem féj. a hibákért elnézést...siettem
2012. júl. 11. 21:13
 3/8 KMJ ***** válasza:
tegyél rá fagyasztott borsót.
2012. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor a hibák el vannak nézve... De azért legközelebb próbáld meg... :P :D

Amúgy a kérdésre... Menj dokihoz. Akár egyedül is. Jó ha látja. Vagy jeges borogatást neki amíg le nem húzza a duzzanatot.

2012. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: rohanj orvoshoz, mert ha elkezd feketedni, akkor az bizony elhalt hámszövet...és az tudjuk, hogy mit jelent. (nyissz-nyissz)
2012. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat ez nagyon nagyon sotet kék, lehet baj ha nem megyek orvoshoz?
2012. júl. 11. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ne szerencsétlenkedj, ő orvos. A fekete szín vért jelent a bőröd alatt.
2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet baj. Az elhalt szövetet le kell vágni. Tehát ha elhal a kuksid, akkor bizony tényleg nyissz-nyissz lesz. Jobb megelőzni a bajt, menj orvoshoz.
2012. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!