Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a fiúnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiúnak kell fizetnie? Lányok miért hagyjátok ezt? Nem szégyellitek magatokat?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban elvárták a lányok, hogy én fizessek nekik mindent, randikon is, és utána is szó szerint mindent, jegyeket, belépőket, fogyasztást, útiköltséget, védekezést, volt aki még elégedetlenkedett is.Ők nem cicababák voltak, átlagos lányok, nem értem miért van ilyen szemét világ, mikor elvileg egyenjogúság van, a nők ugyan úgy dolgoznak, de még is fizessen mindent a férfi nekik.

Ráadásul még főzni is nagyrészt nekem kell, meg takarítani is, mert lusták, ha számon kértem őket az volt a válasz: te vagy a férfi.



2012. júl. 11. 22:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%

Az egyenjogúság duma.

Manapság a legtöbb elvárja hogy a seggét is helyettük töröljék ki mert nem fűlik a foguk hozzá.

2012. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és azt hiszik ez jár nekik tehát egyáltalán nem szégyellik magukat.
2012. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó lányokat választottál.
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy a férfi! Ez így igaz. Ez már régen megírt szabály, hogy nagyrészt általában a fiú fizet mindent. Te hagynád, hogy a barátnőd fizessen mindent, ha moziba mentek? Attól, hogy ilyen világban élünk, még mindig férfi a férfi és tegyetek is érte! Ha viszont cserébe nem tesz semmit, nem főz, nem segít, elégedetlenkedik, akkor hagyd a fenébe, ott vagy nagy anyagi gondok vannak vagy pedig csak mindentakaró. ;-)
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Ajajjj...

Ugyi, hogy ócsóbb egy örömjány!?! :D

2012. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
48%

Nem szégyellik magukat. Te viszont le süthetnéd a fejed szégyenedben.

Hogy mered magad egyáltalán pasinak nevezni? Kezd el sürgősen forgatni az illemtan kezdőknek és gyökereknek című könyvet...

2012. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Én minden randin felajánlom, hogy fizetem a részem, de ilyenkor az összes fiú úgy nézett rám, mint egy komplett idiótára. Sőt, volt aki egyenesen megsértődött, amiért fizetni akartam, mert ezt elutasításnak vette. Szóval én nem várom el, sőt kellemetlenül érzem magam attól, hogy a fiúk állják teljes egészében a költségeket, de eddig még senki nem fogadta el, hogy én (is) fizessek.
2012. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 x) ***** válasza:
84%

Tudod aki tényleg szeretne valamit egy lánytól (ha elhívja randizni akkor ez elég valószínű) annak nem számít hogy mennyi drága dolgot kell vennie neki. Egyébként ez olyan hagyomány féle. Mindig is így volt (gondolom mert a nők régen nem dolgoztak). A legtöbb pasi önérzetét egyébként is sérti ha a csaj akar fizetni.

És még hozzátenném hogy szerintem pont a legrosszabb csajokat fogtad ki magadnak. Szerintem azért a legtöbb lány nem használja ki így a pasikat. Ha azért elégedetlenkedik mert mondjuk nem akarsz neki venni még 16 fülbevalót akkor meg mutasd meg neki az ajtót. Nem érnek annyit ha csak a pénzed kell nekik.

2012. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

22:41

Látom egy másokon élősködő p*csa vagy, rossz lehet neked.

Miért kéne nekem fizetni mindent?

Fizesse a saját részét amit ő fogyaszt, én nem várom el, hogy mosson főzzön rám, ott is magamnak megfőzöm amit akarok.

Önálló ember ugyan úgy ahogy én, dolgozik, fizetést kap ő is, akkor ne nekem kelljen fizetni mindenhol.

Mondjuk az ilyen nő ugyan úgy k*rva aki szolgáltatásért cserében van valakivel, ugyan az mint egy közönséges prosti.Ezek szerint te is az vagy.

2012. júl. 11. 22:45
 10/39 A kérdező kommentje:

"Tudod aki tényleg szeretne valamit egy lánytól (ha elhívja randizni akkor ez elég valószínű) annak nem számít hogy mennyi drága dolgot kell vennie neki."


NEM RANDI! hanem párkapcsolat!

Nem tudsz olvasni?

Randin fizetek mindent, oké, de utána kapcsolatban is elvárják, hogy mindent én fizessek.

2012. júl. 11. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!