Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
van egy srác, régebben randiztunk párszor. aztán vége szakadt. igazából nekem nagy vágyam hogy összejöjjünk... na mindegy a lényeg hogy azóta kb. havonta rámirogat hogy menjünk el együtt valahova. én persze igent mondanék, de nem tudom mit akar hisz amikor randiztunk akkor ő volt az aki nem keresett. és ez annyira fáj hogy beszélgetünk, tök jól elvagyunk aztán nem keres... de aztán megint felbukkan és ugyanez. miért jó neki? csak szivat? köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 12. 12:37
 1/2 okoska31 ***** válasza:

Lássuk jól értem-e: elhív randira, amire te nemet mondasz, ezért időre eltűnik, aztán újra előkerül, megint megkérdez, megint nemet mondasz, megint eltűnik.


Próbálj már meg egyszer igent mondani....

2012. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ezt vele kéne megbeszélned.
2012. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!