Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnom kéne a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnom kéne a barátomnak hogy ott lesz az exem is?

Figyelt kérdés

Szóval, most jöttem össze a barátommal, nagyon jól megvagyunk. A barátaim meg szeretnék ismerni, és tudni illik hogy van kb. egy 10 fős társaság, közeli és kevésbé közeli barátaimmal, és minden szombat délutánk eggyütt töltünk mind a 10en. Ez már évek óta amolyan szokás..gondoltam a barátomat ott mutatom be nekik, de szerintetek az gáz, ha ebbe a társaságba benne van az exem is, vagy szólnom kéne a barátomnak? Nem szoktunk beszélni így ketten, és anno ő szakított velem mert már nem szeretett, azóta szabályosan undorodik tőlem. (nem adtam rá okot)

Elvihetem oda a barátom, illetve kéne neki szóni az exről, vagy szerintetek lénygetelen?


2012. júl. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj belőle nagy ügyet, de szólj neki, ne érje váratlanul!
2012. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illene, hogy tudomasa legyen a dologrol szerintem.
2012. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha undorodik tōled ok nélkül szerintem szard le, ne szólj neki.
2012. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menjetek, de tájékoztasd.
2012. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben szólok neki...csak nem szeretném ha azt hinné azért szólok mert ez számít bármit is..
2012. júl. 12. 13:32
 7/7 perfectlie ***** válasza:
Akkor fogja azt hinni,hogy jelent bármit is,ha nem szólsz.
2012. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!