Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem kb. egy hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem kb. egy hónapja nem visel bugyit meg melltartót, így jár dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozik és a nagy hőségre hivatkozik, eléggé átlátszó ruhákban jár, és félek, hogy valami baj történik.

ő 36éves, én 39 vagyok.



2012. júl. 12. 13:32
1 2 3 4
 1/32 okoska31 ***** válasza:
71%

Menj alsógatya nélkül dolgozni, lehetőleg short-ban.

Ha nem tetszik neki, csak észbe kap.


egyébként szép kis feleség, mit mondjak... pláne, ha mondtad neki, hogy ez neked így nem tetszik.

2012. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Nincs légkondi? Talán tetszeni akar valakinek vagy már van valakije? Mit tegyél? egy kiadós szex?
2012. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

örülhetsz, le fog hűlni a levegő.

Szerintem igénytelenség, mert jobban koszolódnak a ruhái és ízléstelen is, milyen iroda, ahol ezt engedik???

2012. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
En is irodaban dolgozom es itt is meleg van. Ha mar ezt a megoldast talalta, akkor oltozkodjon diszkretebben mivel tapasztalatbol allithatom: letezhetetlen olykor, hogy ki ne villanjon a rovid szoknya alol a bugyi!
2012. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
nincs légkondi; nincs senkije azt mondja,heti 2-3-szor bújunk össze az ágyban, úgy mint azelőtt.
2012. júl. 12. 13:37
 6/32 anonim ***** válasza:
28%

A nők elég nagy százaléka bugyi nélkül jár nyáron dolgozni ha ekkora hőség van. Tök érthető. Túl meleg mind a melltartó mind a bugyi. Először is mond meg neki, hogy ez neked nagyon nem tetszik. Vagy vegyen fel kevésbé átlátszó rucit.

Az én barátnőm is 36 éves, igaz ő bugyit vesz fel de csak egy falatnyit. Melltartót ő sem. Múlt héten véletlenül belecsúszott a tengerbe a hófehér ruhájában. Gondolj bele... ennyi erővel akár pucéran is sétálhatott volna mellettem... :S

2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
10%
Sex, szex, szex! Add meg neki, vagy hamarosan bugyi nélkül nem jön haza... 35/N
2012. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Még ha melltartó nélkül, na de bugyit sem húz?

Normál esetben az ember lányának főként közép időben váladékozik a hüvelye, nos ezt bugyi nélkül lehet úgy oldja meg, hogy felnyom egy tampont? Hát gusztus dolga.

Én szépen megkérném rá, hogy húzzon már fel bugyit, mert így nem illendő egy férjes asszonykának mászkálni, főleg nem a munkahelyén.

2012. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha megerőszakolják akkor azon sem a bugyi sem a melltartó nem segítene. Ha van valakije akkor sem.


Mondjuk engem zavarna ha látszódna a mellem az utcán. De láttam már olyat akit nem zavart.


A melltartót még aláírom, hogy melegben kellemetlen, de bugyit nem értem, az pont jó, mert szívja a sunaszaftot.

2012. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Én is irodai munkát végzek,elég sok emberrel találkozok napközben.El sem tudom képzelni,hogy milyen lenne,ha a blúzom alá nem vennék melltartót és az ügyfelek a cicibimbóimat lesnék.Ráadásul nem is állna olyan szépen a blúz.Most a nagy meleg miatt picivel rövidebb szoknyát viselek,mint általában.Bugyi nélkül fel sem venném.Nem tudom a feleségedet megérteni.Egyáltalán hogy ül le úgy a székre.Remélem azért akkora szoknyákat hord,hogy maga alá tudja tűrni,és nem csak úgy ül le...Egyébként nálunk a harisnya is kötelező,de a hőség miatt most engedélyezve a hiánya.

Szerintem ez az alsónemű nélküliség elég igénytelen viselet,bármilyen helyen is dolgozzon az ember.

26/N

2012. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!