Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vállal egy prostiuált úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vállal egy prostiuált úgy hogy csak 17 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Igényes lányokat néztem a neten akik mind vállalnak szüzesség elvételt is. Szerintetek lehet olyan hogy elküldenek mert nem vagyok 18 ? (Az erkölcsi prédikációtól kérlek kíméljetek meg:)

2012. júl. 12. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és honnan fogja tudni hogy nem vagy 18? simán bevállal. ha lenne pénze nem ebben a kategóriában dolgozna. neki csak a pénzed kell
2012. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Cső! Velem úgy volt, hogy 21 évesen mentem el szűzteleníteni magamat és mivel mindig is fiatalabbnak látszottam a koromnál, a lány megkérdezte, hogy vagyok-e már 18. MOndtam igen és venni akartam elő a személyim, erre mondja, nem kell elhiszi és mosolygott. Ha idősebbnek nézel ki vagy simán 18-nak, magas vagy és testes, akkor szerintem simán bekajálják, hogy 18 vagy, de ha olyan kisfiús alkatod van, mint nekem, akkor rákérdezhet, de gondolom ezt is prostija válogatja.
2012. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 perfectlie ***** válasza:

PROSTIJA VÁLOGATJA :DDDDDD na ezen most nagyot nevettem...

Amúgy nem kérik el,lesz@rják hány éves vagy csak fizessél.

Viszont lehet,hogy a szüzességed nem egy éjjeli pillangóval kellene elveszteni(nem erkölcsi prédikáció,de ez mégis csak az első).

2012. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A harmadik emberke is szanalmas. Ne mondjatok, hogy nem lehet osszeszedni egy baratnot sem...
2012. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magasnak magas vagyok majdnem 2 méter csak az arcom olyan mint egy gyereké :D
2012. júl. 12. 14:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Van barátnőm 3 is :D
2012. júl. 12. 14:03
 7/11 perfectlie ***** válasza:

1: Miért is lennék szánalmas?Mert válaszoltam a feltett kérdésre?Az oldalnak ez a lényege. Nem biztattam,sőt épp ellenkezőleg.

2:Ha van barátnőd,ráadásul 3 is(aha) akkor miért nem őket b@szod meg?

2012. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vágyok kívánom őket vmiért:D
2012. júl. 12. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
a f*szt van neked 3 barátnőd. ha egy is lenne akkor nem akarnál prostihoz menni. de 17 évesen szerintem még nem vagy elkésve. inkább várd meg szerintem míg 18 leszel.
2012. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Mit értesz barátnö alatt?)Van olyan aki bevállal, föleg, ha valaki bemutat neki.
2012. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!