Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron sokszor melltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron sokszor melltartó nélkül. Ez gáz?

Figyelt kérdés

Sokszor mikor indulok valahova egyszerűen nyűgös vagyok ha melltartót kell vennem mert meleg, izzad tőle a mellem van hogy kikapcsolódik és az megint agytépő stb.

És egyszerűen nem veszek fel, sokkal kényelmesebb. Arra persze ügyelek hogy a bimbi sose üssön át mert szerintem az gázos. De egyre jobban megszoktam hogy nem hordok. Anyu is állandóan azt mondja minek rám melltartó a melleim így is vigyázzba állnak. Elvileg tényleg egészséges ha nem mindig hordunk melltartót mert megerősödnek a tartó izmok és nem fog lógni. Fiúk ez titeket zavarna?

18/L


2012. júl. 12. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen izmok?? A mellet szalagok tartják, ha nem hordasz melltartót, megnyúlnak és úgy marad. Szerinted a Rubint Réka megcsináltatta volna a melleit, ha tornával lehetne a lógó mellből hetykén állót csinálni?
2012. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha nem viselsz mindig melltartót.Sok lánynak azért lóg a melle mert mindig melltartóban van és azok az izmok/szalagok amik tartják elernyednek.
2012. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ha a szalagoknak van egy funkciója alias tartják a mellet. És ezt a szerepet átveszi tőle a melltartó akkor utána rendesen fog működni egy idő után? Nem éppen. Ezért kell néha hordani néha pedig hagyni a szalagokat dolgozni.
2012. júl. 12. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
én is mindig melltartó nélkül vagyok és nagyok is
2012. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amig nem muszáj, hülyeség és káros melltartot viselni.
2012. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"a mellkasfalon az emlőket csupán a bőr tartja, állományukat rugalmatlan kötőszöveti rostok szövik át, melyek az élet során kitágulnak, megereszkednek. A mellek ezáltal - a gravitáció miatt - hajlamosak a süllyedésre. Ezt kivédeni csupán melltartóval lehet, melynek viselése a serdülőkor végétől ajánlott."


idézet innen:

[link]

2012. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az hogy mennyire fog lógni az a mérettől is füg Neked mekkora?
2012. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
80-85 C/B változó. Attól függ hol veszem a melltartót van hogy az egyik van hogy a másik jó...
2012. júl. 12. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, sőt imádnám! És gyakran, fizikailag ellenőrízném, hogy valóban nincs-e rajtad!

F.

2012. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!