Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt vagy ez csak véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt vagy ez csak véletlen lehetett?

Figyelt kérdés

Még 9edikbe a kiszemelt fiúm(azaz osztály társam) húzott ki a karácsonyi ajándékozásra...:)))

És egy dove ajándékcsomagot kaptam tőle tusfürdöt...plusz sprayt..,szőlős,rózsás illatút... Direkt választhatott ilyen illatút vagy csak véletlen...?? :) am mindig szekálják velem haverjai de úgy látom mintha nem nagyon lenne rá kiadva...;))

17l



2012. júl. 12. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

:DDDD

Mi van akkor,ha direkt?

2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért kaptál ilyet mert a rózsát majdnem minden lány szeretheti. Különben külön rózsát adott volna mellé. De dumálj vele többet, randizzatok, mert ennyiből nem lesz még kapcsolat.
2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mi abban a pláne, hogy szőlős, rózsás illatú?


A rózsának tulajdonítasz jelentőséget?


Ki kell ábrándítsalak: a férfiak nagytöbbsége ilyesmire nem gondol, csak leveszi az első ajándékcsomagot a polcról és kész.


27/N

2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ.....:D örülnék ha direkt választotta volna....;) de lehetcsak levette polcról 3adik,lehet neked van igazad :(
2012. júl. 12. 14:46
 5/20 valaki a tömegből ***** válasza:
A vásárlásaim énis öt perc alatt elintézem, kiválasztom a lehető legolcsóbb terméket és spuri a pénztárhoz. Minden esetben ez a folyamat érvényesül és ez megfigyeléseim szerint a haveroknál és a család férfi tagjainál is így megy.
2012. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Július 12-én honnan jutott eszedbe, hogy karácsonyra mit kaptál? :D
2012. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mert belé vok zugva ,nagyon.... ;) mármint akitől kaptam....

De nem most karácsonykor kaptam hanem 2010 karácsonyakor.. ;)

2012. júl. 12. 14:59
 8/20 anonim ***** válasza:
és még csk most jutott eszedbe kiirni gyakszira?? am direkt tette mert bejösz neki legyetek boldogok és hivjatok meg az esküvőre szia!!!!!!
2012. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tisztálkodószereket, mert büdös vagy!:DD
2012. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ucso tűnj innen ilyen hülye válaszokra nen vok kíváncsi .. XD
2012. júl. 14. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!