Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy ha megdugtam egy lányt, utána már nem érdekel?

Figyelt kérdés
Előtte iszonyatosan rájuk vagyok kattanva. De mihelyst megvolt a csaj, akkor untat, nem érdekel stb... Csak ez szar, mert normál kapcsolat nem lesz soha belőle. Rengeteg csajt megdugtam már, de azért így lassan kéne egy komolyabb. De így nem lesz. Van ötletetek, mit kéne tegyek?
2012. júl. 12. 15:20
1 2
 1/16 okoska31 ***** válasza:
100%

próbáld ki, hogy addig nem dugod meg, amíg el nem telik egy jó adag idő, és meg nem tudsz róla egy csomó mindent.

így nem csak a dugás élménye fog vonzani, hanem azért akarsz majd lefeküdni vele, mert őt magát kívánod - úgy ahogy van, nem csak a punciját.

2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 okoska31 ***** válasza:
100%
és esetleg eljutsz addig is, hogy nem dugásnak, hanem szeretkezésnek hívod... azért remélem a különbség világos.
2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó tulajdonság. :) Téged lehet csak szexre használni! :D
2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tegyél semmit: te arra vagy való, hogy kielégítsd azokat a nőket, akik nem szeretnének problémás fiúkat maguknak, csak egy szexre használatos pasit. Keress ilyeneket, már vannak, össze"illetek". :D
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*Ne tegyél semmit
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
gondolom nem volt elég jó. am sztem ennek nincs köze a kapcsolathoz. majd ha valaki belsője kell, akkor majd azt akarod.
2012. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Veletek kivagyok a vízből. :)
2012. júl. 12. 15:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Mért, az első teljesen jó választ adott...Próbáld ki.
2012. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De hát miért ne maradhatna így? Erre is van már igény. :)
2012. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De az esélytelen. Ilyen a mai világban nincs. Ha a 3. randin sem dugsz meg egy lányt (bocsánat: szeretkezel vele), akkor azt hiszi, hogy búza vagy és lelép. Sokáig nem lehet húzni a dolgot, ti is tudjátok. 10-ből 7-szer az első randin megtörténik a dolog.
2012. júl. 12. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!