Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Június elején lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Június elején lefeküdtem egy sráccal, gumi nélkül. Azóta már 2× megjött, nem érzek semmi változást, nem is tudom hogy ilyenkor kellene-e egyáltalán. Nem gondolnám hogy terhes vagyok, vagy mégis lehetek?

Figyelt kérdés
Bunkó, lenéző "felelőtlen vagy, megérdemelnéd" válaszoktól kíméljetek, mert én is tudom hogy mi van és többet nem fordul elő.A normális válaszolóknak előre köszönöm.:)
2012. júl. 12. 15:22
 1/8 okoska31 ***** válasza:
100%

már 2-szer megjött azóta.


ha innen megszületik, akkor MacGyver-nek kellene hívni...

2012. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak h megnyugodjak:)

Köszönöm a poénos választ:D

2012. júl. 12. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
ismertem olyat, akinek nem jött meg. és ez nem feltétlenül van úgy,hogy kimarad akkor..van akinek az elején ugyanúgy megjön. ha félsz,vegyél egy tesztet.
2012. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ilyenkor már kellene éreznem valami változást?
2012. júl. 12. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
hát első két hétben már kellene. írd be gugliba, hogy terhesség első jelei. ott nagyon sokat felsorol. szerintem nem vagy terhes,mert akkor lehet lett volna hányinger,fáradtságérzet...stb. szóval ne aggódj. de tényleg keress rá.
2012. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már kerestem, de nem érzek semmi olyan változást.Köszönöm az utolsónak:)
2012. júl. 12. 15:50
 7/8 A kérdező kommentje:
És most a második vérzésem is pontosan jött meg, a mennyiség is rendben.
2012. júl. 12. 15:55
 8/8 okoska31 ***** válasza:

az első két hétben még nem feltétlenül lesznek jelei, de ez már másfél hónapja volt lassan. akkor már kellene lennie. hányinger, mellfeszülés, esetleg hasfájás, ilyesmi.


ha egyik sem, akkor mégsem fog megszületni MG...:)

2012. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!