Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet az valami, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet az valami, ha Facebookon kiteszek valamit, és az egyik lány ha fent van, egyből lájkolja azt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megint a Facebook, de hát ez van :D

2012. júl. 12. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
igen,hogy tetszik neki ,vagy nem azt jelenti a like gomb?:D
2012. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,hogy ő is egy béna fészbuk függő mint te.
2012. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle,de valószínű,hogy igen
2012. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azt hogy éppen a te bejegyzésed a legelső az üzenőfalán ő meg mindent lájkol amit lát.
2012. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi, hogyan tudjunk többet mint te? Gondolod, hogy majd össze is hozunk vele, egyébként meg ajánlok valamit: Magyar-Angol Angol-Magyar kéziszótár, like-tetszik...bumm, a képed mindenesetre tetszik neki.... *köhh*
2012. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szánalomból teszi.
2012. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
probalj meg irni az anyukajarol valami szepet pl.h. (kur...) vajon azt is likolja?
2012. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szomorú népség vagytok :)
2012. júl. 12. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:

vagy csak reálisak.

sok lány lájkolgat mindent amit lát nem kell azt hinni hogy csak a te posztjaidat.

2012. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg, hogy mi mást lájkol még.

Én pl. nem szoktam mindent, lehet, hogy ő sem, akkor pedig jelentheti azt, hogy kedvel, vagy legalábbis bejössz neki:)

2012. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!