Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy elfelejtsek valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elfelejtsek valakit, jobb lenne ha belemennék mindenféle kalandba?

Figyelt kérdés
Ez az egy maradt még ami talán segíthetne,de mégis van egy olyan érzésem,mintha megcsalnám ,pedig már nem vagyunk együtt.Olyan mintha bemocskolnám ezt a kapcsolatot.De az se jó ha nem teszem meg,mert semmi új élmény nem írja át az előzőeket.Vagy ameddig szeretem,jobb ha nem is ismerkedem?
2012. júl. 12. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ez eléggé nehéz dolog. Elsőre azt mondanám, előbb felejtsd el, utána ismerkedj, mert így mindenkiben őt fogod látni. De hogyan? Erre pedig azt mondanám, hogy egy új kapcsolattal.

De inkább kirándulj, lógj a haverjaiddal, élvezd ki a szinglisééget, míg egy napon azon nem kapod magad, hogy már nem gondolsz rá. :)

2012. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egész életedben Tibicsokit eszel, akkor természetesen az a kedvenced, de amint megkóstolod a Bocit és a Milkát, lehet már a másikat fogod szeretni.

Ha szereted miért szakítottatok? Ezt kérlek írd le. Újra nem kezdetitek?

Nem kell kalandoznod, engem múltkor az dobott fel, hogy elmentem a haverokkal inni, egy csaj beszédes kedvében volt, és sokmindent mesélt érdekes dolgokat, oszinte volt. Az a lényeg, hogy hogy végre felfogtam, hogy mindenkinek vannak hibái és csak emberek vagyunk. Ez nagyon feldobott valamiért. Bulizz egyet a haverokkal, lehet az is jót tesz. Nem kell mindenféle kalandba belemenned.

2012. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!