Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ezzel más is így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket, a közösséget, ha tehetem inkább egyedül vagyok, nem szeretek az utcára sem kimenni, mert biztosan csak kigúnyolnak magukban, hogy nézek ki stb. A lányokról is csak rossz gondolataim és tapasztalataim vannak, így nem is hiszek az igaz szerelemben meg egyéb mesékben, de szexre vágyom, viszont így nincs kivel élveznem. Szóval én csak szexkapcsolatra vagyok nyitott, más nem érdekel. Manapság alig vannak valóban rendes emberek.
2012. júl. 12. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
én a 75B-s szilikonos melleket utálom
2012. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én is így vagyok utálom az embereket de én csak azért mert rohadtul szánalmasnak tartom őket mert mind idióta sajnos még én is :(
2012. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem emósnak még beválnál, és akkor már meg van a közösség ahová tartozhatsz, ismerkedhetsz a hasonszőrűekkel.
2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
utolsó: tajgetosz pozitív vagy
2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2-esnek ment
2012. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nagyon negatív vagy. Így még olyat se fogsz találni aki dugna veled.
2012. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Na ebben hasonlítunk, az emberek többségét utálom, mert hülye önző lények.
2012. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
azt leszarom hogy önzőek de azt utálom hogy idióták
2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem perpill a legtöbben csak baszogatnak (nem szó szerint), így én se szeretem a közösségeket.


Igaz szerelem nincs (életen keresztül/veszekedés nélkül/)

De szerelem van (ami miatt a kapcsolat pár évig max eltart 5-10) Bár már sokan a szeretetet is keverik a szerelemmel. :D Azokon szoktam jót röhögni. XD


Szexkapcsolat szerintem minden férfit érdekel. Köztük engem is :D

2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Néz ez nem a fikázásról szól!


De ahhoz hogy eredményeket érj el, tenni is kell valamit!


És igen! Az megérdemli azt hogy kigúnyolják, aki meg se próbál ellene tenni, de folyamatosan hangot ad arról hogy szánalmas az élete.

2012. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!