Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek pasija lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek pasija lesz miért hanyagol el mindenkit?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm amit csinál az már durva. 5 hónap után is elhanyagol minket (barátnői) Csak a pasival beszél telefonon, vele találkozik, a mi problémáink már nem is érdeklik ő meg nem mond el semmit. Szerintem ez azért túlzás. Ennyire nem kellene meghülyülni egy pasi miatt se. De ő tudja..
2012. júl. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert fontosabb neki a f*sz
2012. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
65%
Ez élet rendje, egy embernek a párjával van a jövője, vele él később együtt. Mondjuk nekem így sincs igazán igényem barátnőkre, hogy szabad vagyok.
2012. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm ezt csinálta velem, három hónapig próbálkoztam, kerestem, aztán utána, ha hívott se találkoztam vele...
2012. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagytok fontosak neki.Miért nem esik le ez az egyértelmű jelekből?Szerintem közösítsétek ki ti is és ha majd szakít a pasijával és jó lenne valakinek a vállán sírni,akkor majd sz@rjátok le.
2012. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy te még nem jöttél össze a szerelmeddel, akkor megértenéd. Ilyenkor mindenkinek az a legfontosabb, ha ilyen helyzetbe kerülsz, majd megérted. :)

Bár én mondjuk ugyanúgy találkoztam a barátaimmal is, de megértem ha valaki nem.

2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Lehet tényleg ezt fogjuk tenni. De mire szakít a barátjával ki tudja hány év.

De komolyan miért kell egy pasi miatt ennyire meghülyülni? Nem értem na mindegy.

2012. júl. 12. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:

irigy vagy hogy neked nincs vagy nem avgy boldoga kanoddal:D

irigynek lenni rendes dolog barátok között?

amugy meg nők között nincs barátság.

2012. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek.De azért akad egy két normális ember is a földön,akik igazi barátok és lehet,hogy kicsit elfoglaltabbak,de akkor is van idejük a barátaikra,még ha ritkábban is.


Kérdező,a barátnőd eleve hülye volt,csak most mutatta ki a foga fehérjét.

2012. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!