Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz volt, amit tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz volt, amit tettem?

Figyelt kérdés

Nem rég chateltem egy lánnyal, jól eldumálgattunk, aztán hirtelen ezt írta: szex? van webcamod?, én meg erre azt írtam, hogy hagyjuk ezt ronda vagyok és gyorsan kiléptem, mielőtt válaszolni tudott volna. Ki is léptem a chatről.

Mindig is tisztában voltam, hogy nem vagyok jó pasi, úgyhogy félek mutogatni magamról még egy képet is, nemhogy kamerában mutogassam magam, főleg nem meztelenül, amikor így is túl sovány vagyok és hát a farkam is csak 15cm.



2012. júl. 12. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem léptem volna ki :D
2012. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jol tetted, nem gaz.
2012. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem az gáz hogy csak úgy hirtelen megkérdezte
2012. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem kicsit gyanús, hogy egy lány ilyet kérdezne...

igen, az a gáz, hogy csak így megkérdezte.

2012. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mindenképpen megvártam volna, hogy legalább ő bekapcsolja a kamerát. Ha pedig bebizonyosodik, hogy lány, és nem kamuzott, akkor akár arról is lehetett volna szó, hogy én is megmutatom neki a farkamat. :P
2012. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából annak ellenére, hogy még sosem volt barátnőm és nem támadnak le az utcán lányok,hogy elkérjék az elérhetőségem, neten elég gyakran futok ilyen szexéhes lányokba. Legutóbb egy lánnyal két héten keresztül minden nap chateltünk facebookon, és folyton küldött magáról fehérnemű képeket, a legvégén pedig totál meztelent is, ez volt a búcsúajándéka, utána elvégezte a dolgát gondolom és ment más fiúkat felizgatni a szövegeivel meg képeivel. Webkamos sztorim is van egyébként, ott alány mutatta meg a punciját kamerában és utáan kérte, hogy én is, de nem mertem és leléptem szintén, a lány megsértődött és tiltott msn-ről. Azóta sem írt.
2012. júl. 12. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint én meg mutassam meg a farkamat, arra kért, csak ezt lefelejtettem, de gondolom érthető, hogy a mostanitól is miért tartottam.
2012. júl. 12. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!