Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is szokott ez lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre,hogy van egy lány, akire ha gondolok libabőrödzeni kezd a testem és ilyen szánalmas érzelmes, szerelmes érzések jönnek elő, pedig igyekszem midnen erőmmel menő alfává válni érzelmes, nyálas stílus nélkül.
2012. júl. 12. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
aha...nekem ez szarás után jön elő
2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát te már csak omega lehetsz
2012. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tekerd meg, majd elmúlik
2012. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lelkileg hat rám a csaj, valahogy előhozza belőlem, mert olyan ártatlannak tűnik, túlságosan szent kislánynak, bár az is, hiszen csak 13 éves, de mégis fura, mert más lánnyal nem van ez nálam.
2012. júl. 12. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!