Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi lehet az oka? Súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka? Súlyos defektem van?

Figyelt kérdés
Szóval visszahúzódó,szemlélődő,higgadt lány vagyok.Nehezen alakítok ki emberi kapcsolatokat,gondolom ilyen téren a minőségre törekszem.Jó tudom az élet rövid ilyen fokú elemzésgetősdihez,de aki nem érdekel vagy nem szimpatikus,azzal nem tudom és akarom elhitetni hogy márpedig az.Az osztálytársaimmal is kb. olyan a kapcsolatom,hogy fel se tűnne senkinek,ha nem lennék.Nem igazán tudok velük miről beszélgetni.Jártam egy fiúval,tudtam mi lesz a vége,de már nagyon szeretethiányos voltam.Hát persze az hogy ő még nem nőtt fel hozzám.Túl komoly vagyok neki,stb...Eddig ezt senkinek se akartam elhinni,pedig felnőttek is mondták már.Ngayon egyedül érzem emiatt magam,anya is csak a hülyeségével tud nyugtatni,hogy a távolságtartásomtól függetlenül mindenki tisztel.A fiúkat inkább hagyjuk.Nem mondta még senki,hogy visszataszító volnék,de az én korosztályom valahogy képtelen rám nézni.Már 13 évesen is 30 éves,érett férfi emberek(pedofilok)jöttek oda hozzám beszélgetni,Nem csoda hogy félek,mert ez azóta így van.Mindenhol ez a korosztály bámul meg,pedig az arcomon látszik hogy gyerek vagyok még.Poénból felregisztráltam egy társkeresőféleségre és ott is 27 évesek írogattak.Mi lehet a baj velem?Szerintetek min változtassak?Próbáltam már infantilis is lenni,de mindenkinek feltűnt hogy az kamu.Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett,de nagyon rossz a közérzetem emiatt,úgyhogy hálás lennék az értelmes válaszokért!15/L
2012. júl. 12. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az érettség nem defekt.

Élj túl még egy pár évet azt már jobb lesz.

Addig is keresgélj a neten csevegőpartnereket kor megadása nélkül.

2012. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg itt kövess nyomon pár válaszolót azt amelyik szimpatikus annak írj privátot.
2012. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,más választásom nem nagyon lesz.Csak nem jó így élni.Mindig azt érzem hogy nem tudok mit hozzátenni a világhoz,nem itt van a helyem.
2012. júl. 13. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.
2012. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már érettebb vagy a többieknél, és talán ezért érzed magad egy kicsit "kirekesztettnek" a saját korosztályodból. Ismerkedj talán az idősebbekkel. Én is ezt tettem ennyi idősen, általában a felnőttekkel beszélgettem-
2012. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is ez van. 15 évesen a 30-as pasik kerestek, most 21 évesen a 40-esek.

a korosztályom még az egyéjszakás kalandoknál tart vagy az "egyszer randiztunk de gyere el velem külföldre, veled akarom leélni az életem".

nem vagyok, soha nem is voltam naiv hogy bedőljek az ilyen szövegeknek.

de azért valahol úgy érzem, nem azt érdemlem hogy egy 70 éves tata mellett kössek ki.(legutóbb egy ennyi idős férfi akart velem kikezdeni -.-). értem én hogy a lenyugvó napnak is van ereje :D na de hát akkor is.

viszont amíg csak addig kíváncsiak rám a korosztályomból míg tanácsokat kérnek, meg valamiféle bölcs sámánként tisztelnek a távolból, nem igazán van esélyem olyan kapcsolatra amilyenre vágyok.

2012. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!