Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyhe fitymaszűkülettel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe fitymaszűkülettel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen annyi az egész, hogy a makkom feléig megy csak le a fitymám... Ennek ellenére lehet csinálni, vagy inkább menjek el orvoshoz vele?
2012. júl. 13. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Hát fogsz ordítani, ha egy lökésnél túlhúzod.

Ha nem megy a ravasz akkor irány a doki, ambuláns műtétel orvosolható

2012. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, de bármilyen f@sszal lehet dugni
2012. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hidd el inkább előbb az orvos!


Repedhet a bőr, vagy aktus közben érzed hogy kényelmetlen az egész.

Lehet hogy még rosszabbodhat a szűkület, szóval én a helyedbe lazán meglátogatnám a szakorvost.

2012. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, azt hiszem tényleg érdemes elmennem a dokihoz, és arra van valami gyógymód, hogy túl érzékeny a makkom? Vagyis csak annyira, hogy megfogni lazán megtudom, de ha csak egy ujjamat is végighúzom rajta, kellemetlen érzés...
2012. júl. 13. 00:43
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Meg aztán, ha téged nem is zavarna, és akarnál vele szexelni, hiába, mert egy kellően felvilágosult lány nem is engedne magába. Felgyűlik a bőröd alatt egy csomó váladék, tele kórokozóval, ami nagyon káros a női testnek.
2012. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem nincs ilyen fitymaizém , de a makkom nekem is ennyire érzékeny ez miért van?
2012. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől van, viszont nekem csak akkor van ez, ha száraz a makkom, ha nedves akkor alig érzem, egyébként ha nem áll fel, akkor a fitymám is hátra megy lazán, csak erekciókor nem...
2012. júl. 13. 00:48
 8/15 anonim ***** válasza:
csatlakozom a kérdezőhöz, nekem is ilyen problémám van.
2012. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A jó hír, hogy a makk érzékenysége inkább fejlődési rendellenesség, min sem betegség!!!


A kérdező esetében ez együtt szokott járni a folyamterülettel! orvos ezt is kezelni fogja!

de tünetként jelezni kel!


A másik válaszoló esetében előfordulhat, hogy már gyerekkorában lehetett vele fejlődési probléma ami nem lett diagnosztizálva.



Maga a jelenség arról szól, hogy túl érzékeny a makk mivel soha nem volt eléggé kitéve az ingereknek. vagy azok későn fejlődtek ki, de a fityma folyamatosan védte a környezeti ingerektől.


A nedvességet említettétek a legjobb orvosságnak!

Ez így is van, mivel a fityma a makkot alap esetben kicsit nedvesíti!


ezt az érzékenységet meg lehet szüntetni, úgy hogy minél több ingernek kell kitenni a makkot (dörzsölgetni masszírozni kell) akkor hozzászokik a környezethez ingerekhez!

lehet hogy ez viccesnek hangzik de így van!


Ha ez a módszer nem kivitelezhető mert kényelmetlen vagy nem érzi úgy a delikvens, hogy használna, akkor nyugodtan lehet orvoshoz fordulni!

Nagy valószínűséggel kezelésként a körülmetélést fogja javasolni, mert akkor szabaddá válik a makk és hamarabb hozzászokik a környezeti hatásoknak.

2012. júl. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Erről én is olvastam már, hogy dörzsölni kell stb, csináltam is egy ideig, de nem sokat használt, viszont a körülmetéléssel az lenne a bajom, hogy nekem kiszárad és beráncosodik a makkom egy idő után, ha szabadon van, esetleg részleges bemetszéssel, vagy más megoldással nem lehetne ezt a problémát megszüntetni?
2012. júl. 13. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!