Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 1 hónapja folyamatossan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 hónapja folyamatossan véres folyásom/ menzeszem van. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sok stresszeztem az elmúlt időszakban és kb 23 napja vérzek. a nődoki csak 1 hét múlvára adott idő pontot.


SOS félek hogy talán súlyossaabb bajom van,

mielőtt beírnád hogy kamu, nem az!!!


köszi egy kétségbe esett

17 éves lány


2012. júl. 16. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
majd írd meg azért mit mondott a doki
2012. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A stressztől és az azzal járó egyéb dolgoktól (pl az erős stressz miatt kevesebbet eszel) sajnos ez előfordulhat. Nekem is volt, hogy 16 napig tartott a vérzésem (gyógyszer miatt, de asszem ez most mindegy)

A doki először is leszidott, hogy miért vártam 16 napot, hogy elmenjek hozzá! Szóval neked is minél előbb irány a doki.

A kezelés meg nevetségesen egyszerű lesz (vagyis nekem az volt)

Felírt egy gyógyszert, amit egy hétig kellett szednem, de már 2 nap múlva hatott és elmúlt a vérzés, semmilyen mellékhatása nem volt.

De ha éppen stresszes az életed és még hozzá rengeteg vért is veszítesz az nagyon ártalmas, szóval nem győzöm hangsúlyozni: dokihoz, minél hamarabb!!

22L

2012. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor asszem keresek egy másik dokit még holnap!
2012. júl. 16. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!