Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi minden fiú azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden fiú azt, akivel kedves vagyok, hogy akarok tőlük valamit? Utána meg én érzem rosszul magam, amikor visszautasítom őket, mert azt mondják, hogy jeleket adtam nekik. Akkor ne legyek kedves senkivel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rólam meg ugyanezt hiszik a lányok, én egyszerűen nem tudok bunkó köcsög lenni. Azzal is kedves vagyok, vagy kedvesen válaszolok aki anyáz nekem :D
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele én is... ha már kicsit barátságosabb vagyok valakivel, vagy ne adj isten rámosolygok köszönés közben, akkor biztosan azt hiszik, hogy bejönnek nekem és már nyomulnak is... és ezt érett, felnőtt férfiak teszik (gondolok itt a 30 felettiekre)! Én már nagyon utálom, csak az lehet a magyarázat rá, hogy FÉRFIAK! De ha véletlenül elhagyom a kedvességet, a mosolyt, akkor pedig megkapom a hátam mögött, hogy beképzelt majom vagyok, aki fönnhordja az orrát... na most akkor tegyél jót mindenkinek!
2012. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igenigen ugyanez nekem is, de én alapból ilyen vagyok, nem tudok nem kedves lenni..
2012. júl. 18. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak egy kis korrekcio: nam azt hiszik, hogy te akarsz tölük valamit, hanem azt, hogy ök akarhatnak valamit ha kedves vagy.
2012. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt pedig előbb utóbb kénytelen leszel megtanulni, mert ez fejleszthető. Ha mást nem visszafogottságba fojtani, mert olyan alakok is vannak, akik esetleg kihasználják a kedvességedet.


26/F

2012. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Roppant tanulságos. :)


Csak halkan jegyzem meg: aztán jön a panasz, hogy annyi a "bunkó" csaj.


Szóval: tapasztaltam, bunkó vagy, ha egyértelműen nemet mondasz. Bunkó vagy, ha simán kedves vagy, semmi "jelzés", puszta barátságból, emberségből, mert a fiú a végén azt hiszi kacérkodtál vele, megvezetted. :)


Szerintem picikét kétoldalú ez! :)

(Úgy értem: a sok panaszkodó fiú is beleképzel dolgokat, amiért aztán szépen le lehet "bunkózni" a lányokat).

2012. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a fiúkban lehet a hiba, bár nem tudom, hogy pontosan miben nyilvánul meg a kedvességed. Sajnos az is igaz, hogy elég kevés az olyan lány, aki mosolyog, amikor ránéz egy másik emberre,inkább flegma, közönyös arccal járnak-kelnek.
2012. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Maradj így... max hangoztasd h nem akarsz vele semmit. Jó ez elég abszurd, de a lényeg, hogy figyelj erre oda. Ha már csak látod rajta, hogy ilyesmibe töri a fejét, úgy, hogy te biztosan nem szeretnéd, akkor állítsd le rögtön. Ez a legjobb amit tehetsz, és egy szava nem lehet senkinek. Legyél korrekt. Ne húzd az agyukat. De maradj kedves :)


18/f

2012. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én bírom, ha egy lány bunkó. Azzal lehet legalább kezdeni valamit.
2012. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó, mit lehet vele kezdeni? :D

köszi a válaszokat amúgy :)

2012. júl. 19. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!