Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sértődős vagyok? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sértődős vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Szerintetek jogosan beszéltem lekezelően vele ( egy srác kavarunk ) ha délután felhívott hogy találkozunk -e , mondtam igen olyan kilenc-féltíz tájékán, mondja hogy oké, neki jó. Hívom kilenckor, hogy akkor merre,hol erre benyögi hogy most biztos nem találkozunk mert elment máshova. Elvileg kocsival keresett,de nekem nem tűnt fel ... - telefonja nincs jelenleg


Később felhívott egy ismerőse telefonjáról, hogy most kimegyek e stbstb... és lekezelően beszéltem vele, meg mondtam hogy nem. Azon akadtam ki, hogy meg van beszélve a találkozó, és egy szó nélkül elmegy máshová:) Túlreagálom?


2012. júl. 21. 00:02
 1/6 A kérdező kommentje:
egy srác, kavarunk és lány vagyok, azok kedvéért akik buz!nak hisznek:)
2012. júl. 21. 00:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ennél is jobban túl kéne reagálnod és hagynod őt a fenébe.Még akkor sem lehet megbízni benne amikor randiznátok?Ez már kezdésnek is rossz
2012. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fontosabb dolga akadt akkor eléggé tul reagálod de ha valami piti ügy miatt hagyott ott akkor ne i törödj vele. És szerezzen be egy telefont! Már 3000 ért is lehet kapni
2012. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsen telefonja...? Ahha persze... asszonypajtás bekavart...
2012. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Telleg nincs telefonja, mikor egyutt voltunk akkor hagyta el egy buliban vhol...:)
2012. júl. 21. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a témához kapcsolódik, de nekem sincs telefonom, és kvára le tudom sz*rni, hogy 3000 Ft, ha nincs pénzem rá... :)
2012. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!