Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzezni a kellemetlen lehelete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzezni a kellemetlen leheletet, ha csókolózol a pároddal?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nem biztos benne,hogy az ő lehelete kellemetlen vagy nem.Néha így,néha úgy.Szeretné tudni,hogy ha rossz illatú,akkor csókolózáskor a párja azt érzi?

2012. júl. 21. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szóval te akarod tudni.Ugyse tudja meg senki kivagy, minek burkolsz?:D

Szerintem lehet érezni, de még sose csókolóztam rossz lehelletűvel. xD

2012. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szagold meg a barátnőd száját, és mond meg neki, hogy büdös e vagy sem! Egy jó barátnő ennyit megtesz!!!

Aztán ha büdős akkor mosson fogat és rágozzón sokat!

2012. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, érzi a másik!

Jótanács: reggel, este fogmosás, plusz randi előtt is! Listerine szájvizet nagyon ajánlom, finom, és sokkal tovább megmarad a "tiszta" érzet.:) Extrém erősségű rágók, és valami mentolos cukorka - hiszen csókolózásnál a rágó nem a legjobb megoldás.

2012. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ezellen semmit nem lehet tenni? úgyértem a rágókon,a szájvízen,és a cukorkákon kívül.
2012. júl. 23. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

De elmehet a barátnőd fogorvoshoz,mert lehet hogy rohadó foga van.

Meg elmehet belgyógyászatra is,mert lehet hogy a gyomrából jön a szag.

De szerintem kísérd el, hogy ne kelljen egyedül mennie.

2012. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én elkísérem,köszi az ötleteket! ha viszont kiderül,hogy semmi baja a fogainak és nem a gyomrából jön a szag,akkor örök életére cukorkákat kell majd szopogatnia?
2012. júl. 24. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!