Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lehet hozzátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet hozzátok egy kérdésem?

Figyelt kérdés

[link]


Megláttam ezt a képet és elgondolkoztam rajta, hogy aki tényleg így csinál az miért teszi?


A többi lánytól elnézést!



2012. júl. 22. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert vágynak arra hogy dícsérjékőket, de rosszul esik nekik ha fordítva sül el..én nem vagyok ilyen, de valami ilyesmi lehet.
2012. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért haver.. lányokat nem k*rvázunk le facebookon, meg amúgy sem. :D Amúgy attól még hogy felrak egy olyan képet, lehet hogy akar baszni, csak nem veled.
2012. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen,de én úgy gondolom, h alapvetően biztos vannak olyan lányok,akik az ilyen hozzászólásoknak is örülnek, csak tudják, h ez nem korrekt és ezért úgy csinálnak,mintha mekkora parasztnak tartanák a fiút(aki egyébként az is, ha ország-világ előtt ilyet ír).
2012. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány a helyes srácra vár.. ha már egy olyan fiú ír, aki "normális" vagy picit is csúnya, akkor megy a hiszti..azt akarják, hogy mindenki szeresse őket, de gáznak tartják ha valaki olyan ír, aki nekik nem jön be. Ezért leoltják őket.
2012. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a 'férfit' is minősíti, aki ilyet ír. Ezek a lányok pusztán csak éretlenek, tetszeni akarnak (melyik nő nem?), csak nem a megfelelő módon teszik, azt hiszik így sikerük lesz. lesz is, csak ne olyan, amilyenre vágynak. Én nem vagyok fenn fb-n, a barátaimmal személyesen tartom a kapcsolatot, a férfiak tudnak bókolni más módon is nekem, nekem erre nincs szükségem, de nem is vagyok már tizenéves. Tisztelet az intelligens tizenéveseknek!
2012. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hol tahóság meg parasztság? Ez így hatásos!
2012. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem szoktam magamról felrakni ilyen képeket,de vannak olyan lányok akik igen (jó sokan) és ezt azért csinálják ,mert szeretnék hogy felfigyeljenek rájuk.A fiúktól azt várják ,hogy dicsérgessék,ajnározzák,a többi lánytól meg azt hogy írja oda pl: "jajj de szép vagy", "bár így néznék ki" stb...nem tudom mire jó ez,illetve miért jó nekik...
2012. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!