Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon utál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon utál az akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó. 7 hónapig eggyütt voltunk, majd szakított velem mert azt mondta már nem szeret. (ennek az utolsó 2 hónapban márelég erős jelei is voltak..) Én nagyon szerettem, most e sikerült túltennem magam rajta. Kezdetben a szakításuk után még úgy tudott velem váltani 2 szót, de most olyan szinten utál és undorodik tőlem hogy az döbbenet...nem adtam ráokot ez 100%. Beszéltem pár emberrel azt mondták hogy ahogy én szeretem és nem tehetek róla így ő sem tehet arrólhogy utál. De ez így mi már hogy semmi okot nem adtam rá? Akartam vele beszélni de félek hogy elküld a fenébe..

Én nagyon szeretem szóval ez nagyon rossz érzés...most én mit tudnék ezzel tenni?

(Nem megoldható hogy ne találkozzunk, azért nem teszek rá magasról)

18/L


2012. júl. 22. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

találkozz másokkal, járj el társaságba, és kinyílik a szemed, és meg fosz ismerni mást, aki izgi, és lehet vele bármi, őt pedig elfelejted. EZt.

Jópárszor tapasztaltam ezt már magamon is, és mégse tudom elhinni egy egy csalódás utáni első pár hétben, de mégis igy van

2012. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 galen malek ***** válasza:
lépj tovább tudom nehéz nekem is az volt van benne tapasztalatom nincs mit tenni el kell engedni
2012. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem újrakezdeni akarom, csak azt hogy jobb legyen a viszonyunk....köztünk vége, de nem akarom hogy úgy emlékezzen rám mint valaki akit most már utál, és én se akarom ezt hogy az első nagy szerelmem ki nem állhat..
2012. júl. 22. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor hagyd békén, és foglakozz másokkal, őt meg tedd tudaton kivűlre
2012. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!