Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha félek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha félek attól hogy (komoly) kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Félek attól, hogy kapcsolatom legyen, pedig nagyon vágynék egy barátnőre, és vele közös jövőre.


De nincsenek jó tapasztalataim a nőkkel, és a neten is olvastam olyat, hogy az esküvőt is lemondják, ha találnak jobbat.


És úgy érzem a félelem miatt, nem merem megvalósítani a vágyaimat.


2012. júl. 22. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, én is ilyen voltam, egyszer csak azt vettem észre, hogy komoly kapcsolatba lettem :) minden jön magától...nem kell erőltetni
2012. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amíg a félelem erősebb benned, mint az a vágy, h tartozz valakihez, addig nem fog menni.

én nem a komoly kapcsolattól félek, csupán a házasságtól. de ettől még működhet jól a dolog.

2012. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell erőltetni, én is ilyen voltam és észre sem vettem, szépen lassan elmúlt a félelem, miután összejöttem e jelenlegi barátnőmmel...
2012. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A férfiak is ugyanúgy tudnak gerinctelenek lenni, ha találnak jobbat, szóval kár ezen agyalni.
2012. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom, csak a férfiakhoz, semmi közöm, így logikus hogy nem azon agyalok, hogy milyen a többi férfi.


én barátnő mellett nem tudok nőként nézni más nőkre, tehát én biztos nem tudok "jobbat" találni.

2012. júl. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!