Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prosztata hol van? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prosztata hol van? Hogy tudom elérni újjal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 13:42
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
74%
Új mivel?
2012. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Here alatt nyomkodd, picit visszább az outputtól..ha érted. Be oda ne nyúlj, az már homis
2012. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha újal benyúlok akkor merre keresem? merre mozgassam az ujjam? és meddig nyomjam be?
2012. júl. 22. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nótata, Prosztata, Hami, Tréfi Törpilla...:)
2012. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen ameddig beér az ujjad és fölfele a fejed fele. Arra lesz egy kis gombóc elvileg..
2012. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát de a fenekedbe fúj, ne h benyúlj ember. Tiszta búzás. Kajak a here alatt nyomkodd, és érezni fogod
2012. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%

Akkora hihetetlen NAgyOKOSAK beszélnek "nehogy benyúlj"

Tudod milyen érzés mikor csak prosztatamasszázzsal mész el??? Sokkal másabb, jobb. Interneten vannak képek ám h. milyen mélyen van.

Nem homárság!!!. Én partneremmel (NŐ) szoktam "csináltatni" de egyedül is jó.

Aki még nem csinálta, az csak ne szövegeljen...

És úgyse nézem meg hogy mit írtok vissza az én válaszomra...

2012. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!