Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti se vennétek fel a telefont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se vennétek fel a telefont?

Figyelt kérdés
Barátnőmet felhívtam telefonon mert valami fontosat szerettem volna mondani erre felvette beszéltünk vagy 3 percet aztán letette mert nem ér rá. De még szerettem volna beszélni vele mondta nem baj majd elmondom amit akartam. (közben azért viselkedett így mert ott volt a barátja) 18/L
2012. júl. 22. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
micsoda problémák komolyan mondom.
2012. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

3 perc alatt beszéltetek minden másról, csak arról a fontos dologról nem, amit szerettél volna elmondani neki? Ott volt a lehetőség, ezek szerint mégsem volt olyan fontos.

Másrészről meg kell értened őt is, ha tényleg a barátnőd, hogy vannak bizonyos helyzetek, amikor az illető tényleg nem nagyon ér rá. A többit a fantáziádra bízom.

2012. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
3 perc alatt nem tudtad elmondani, amit akartál? Szerintem ne sértődj meg, ki tudja, mit csináltak, különben sem illik telefonon hosszasan társalogni, ha valaki odamegy hozzád. Nem ért rá. Ha valakivel én telefonon akarok hosszasan beszélni, akkor úgy kezdem, hogy ráér-e? A saját anyámtól is megkérdezem.
2012. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!