Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két férfi testvér szeretne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi testvér szeretne? Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kapcsolatom.


A párom tesója vagy 2x rámkacsintott, miközben az asztalnál ültünk. Én szemben vele, a párom mellette, ő meg rámkacsint.


Na ezt tetézte, hogy 1 éve nincs itthon. Külföldre ment. Erre ma nézegettük a számítógépét. Találtunk rajta egy fotót a képek közé mentve, amin egyedül én vagyok. Még csak azt sem lehet mondani a tesója miatt. CSAK én szerepelek a képen.


Erről a képről azt kell tudni, hogy 1 éve a párom készítette az ő gépével. De ha benne is maradt, minek tette a gépére?????


23/N

Ők 30 fölöttiek mindketten.


2012. júl. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Két kacsintásból meg egy fényképből nem kell messzemenő következtetéseket levonni!!
2012. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 6 éves a kapcsolat lehet már családtagként kezel, meg azért a kacsintásnál se lett volna mind1, h mik a körülmények. Tartsd a 2 lépés távolságot, de szerintem nem kell ezt ilyen komolyan venni.
2012. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem csak a kacsintás. Teljesen olyan érzésem volt, mintha érezne irántam valamit, erre ma megtaláljuk a képet.


Minek neki a tesvére barátnőjének a képe? Még fel is tette a gépére.

2012. júl. 22. 22:28
 4/5 A kérdező kommentje:
A párom is megjegyezte, miért tette fel a képemet?!
2012. júl. 22. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra nincs abban, hogy volt rólad 1 db képe. Az album gondolom nem csak rólad szólt, volt róla sok kép a családtagjairól, barátairól, gondolom csak mindenkiről szeretett volna egy kis emléket amíg kimegy külföldre. Továbbra is úgy gondolom, hogy felfújjátok a dolgot.
2012. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!