Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy kb már 400...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy kb már 400 lánynál bepróbálkoztam de mindegyik visszautasított? Egy nem, de nem régen ő is kidobott valami mondvacsinált homályos indokkal. F/21

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 23:42
1 2
 1/13 AvernusTriad ***** válasza:
Úgy, hogy valamit piszok rosszul csinálsz.
2012. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Nem azzal kell kezdeni, hogy széthúzod a kabátod és a gigantikus péniszed mutogatod.
2012. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
A másik nemnél nagyobb sikered lenne,ezt jelenti.
2012. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát mert gondolom kb. úgy mész a csajokhoz, hogy helló, találkozunk holnap?:)
2012. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A csajokhoz úgy megyek oda ahogy bárki más..ismerkedni..barátkozni..de valahogy nem érdeklem őket és undorodnak tőlem.


A korosztály vegyes. Mentem oda 15 éveshez is, de 30 éveshez is. Külsőre is teljesen vegyes. Álomszerű nőkhöz éppúgy mentem oda mint csúnyácskább lányokhoz.

2012. júl. 22. 23:50
 6/13 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2012. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
78%
Én is kérek képet! Kivi vagyok hogy nézel ki.
2012. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bud Bundy te vagy az?
2012. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Nem "bepróbálkozni" kell, mert azt minden normális lány elutasítja.

2. Ezer, és ezer oka lehet az elutasításnak. Első körben lehet, hogy egyik sem hozzád illett, így szerencsés vagy, hogy visszautasítottak.

3. Megfelelő hely és idő, megfelelő kommunikáció, és ebből a kommunikáció a legfontosabb.

4. Nem árt fürdeni, fogat mosni, tiszta ruha, stb...

5. Legyél őszinte. Ez azzal kezdődik, hogy magadhoz is az vagy.

Ez még csak a jéghegy csúcsa, de ezekkel érdemes kezdeni.

2012. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elsősorban, ahogy az előttem válaszolók is próbáltak rá utalni, soha ne "próbálkozz". Ha így fogod fel már buktad a játszmát. Fel kell építened egy bivalyerős megrendíthetetlen magabiztosságot, és csak ezután menj oda lányokhoz. Ez nagyon fontos. Most mondhatod, hogy te elég magabiztos vagy. Valóban? Bármikor odamersz menni bármilyen nőhöz? Nem félsz a ciki helyzetektől? Ha ezeken a miniteszteken sikeresen átmentél, akkor mondhatod, hogy kb elfogadhatóan magabiztos vagy. Ha ez megvan, akkor már nem nagy ördöngősség. Ja és a szexről ne felejtsetek el beszélni, mert anélkül irány a barátzóna. Fogadd meg ezeket nyugodtan, tudom miről beszélek. Ha bővebben érdekel a dolog nyugodtan írj privit :)
2012. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!