Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha meglátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha meglátok egy férfit, és kijelentem, hogy vele soha az életben nem jönnék össze mert unszimpatikus, addig keveri az élet a lapokat, míg mellette kötök ki?

Figyelt kérdés
Kicsit vicces,mert szinte mindegyik így kezdődik.És nem azért változik meg a véleményem mert beszélgetek vele,hanem az unszimpátia folyamán egyszer csak belémhasít a vonzalom.Ez normális?:)
2012. júl. 23. 00:07
 1/9 omba ***** válasza:

Szinte mindegyik?

hányadiknál tartasz?


2-3 után már gondolhatnál az első elutasító véleménynél a korábbi tapasztalataidra..

2012. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem azt vonzza az ember akiknek nagyon ellenáll illetve hasonlít rá.
2012. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jöjjenek az esti trollok :D
2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolhatnék,de ezt mindig elfelejtem.Példa: túl nyálas és csámpás volt egy fickó,ami nem tetszett.Ez így meg is maradt bennem,de úgy belezúgtam hogy ihaj,egy év lett belőle.Most van egy akiben ugyanúgy taszít egy dolog,sokszor láttam már,erre hétvégén belém hasított a vonzalom.

A trollokat szeretem,irányukba nem fogok vonzalmat érezni ezek szerint..:D

2012. júl. 23. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen normális. Eredeti naiv lány vagy. :) Az miatt van. Ez az oka a jelenségnek. :) De ez nem baj. Szerintem kimondottan jó, hogy vannak ilyen lányok, csak sajnos kevés.


26/F

2012. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Naiv lennék? Ez érdekes,nem érzem hiszékenynek magam,pontosan hogy átlátok mindenkin,és már nem dőlök be senkinek:)A hormonjaimmal lehet a gond,vagy az agyammal,hogy nálam az utálat jelenti a vonzódást....:D
2012. júl. 23. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a nők gyenge, az eseményekkel sodródó, akarat nélküli lények, akiket jobbra-balra rángatnak a hangulatok meg bárki, akinek van kedve elég időt és energiát fektetni a befolyásulásukba.
2012. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szenvedélyes ellenszenv közelebb áll a vonzalomhoz, mint a közöny.
2012. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fikázni akartalak, nem ismerlek, de én pl. csak olyan lányokkal kezdtem ki valaha is, akik így álltak hozzám (default negatívan). A többi nem érdekes. Szóval szerintem ez normális és jó is. De pl lehet, hogy ez kinézettől függ. Én helyes vagyok és szívtelen, érzéketlen a humorom, ha egy lány egyből kedves lesz, vagy áradni kezd, akkor az már mi. Vagyis, akkor azzal most mit kezdjek?
2012. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!