Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A bátyámmal azon vitatkozunk napok óta, hogy ő szerinte bizonyos férfiak minden nőnek tetszenek ( ha nem is járnának vele de elismerik , hogy jól néznek ki) és vannak olyan nők akik tetszenek minden férfi neműnek.


Példaként őket hozta fel:


Kásás Tamás:

[link]


és Jennifer Anistont (ilyen állapotban):


[link]


Szerintem ez badarság. Egyszerűen lehetetlen. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Ti, hogy vagytok vele? Létezik a tökéletes (csak kinézetileg) férfi avagy nő?



2012. júl. 23. 01:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez a Tamás gyerek nekem nem jön be például,szóval itt már megdőlt az állítás:)
2012. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Senki sem tökéletes, biztos lehetsz benne, hogy mindenkiben fog valami kivetnivalót találni valaki, de ezen az alapon, ha embernek nézel ki biztos, hogy van a bolygón olyan ember, akinek tetszhetsz is.
2012. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
67%

Undorítóan szőrös és irgalmatlanul ostoba fejet vág, emellé öreg is.


21/N

2012. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Jennifer, jól néz ki. Kűlsőre ha nem is mindenkinek de az emberek 75-90%ának tetszik szerintem.

Kásás Tamást inkább hagyjuk. Ahogy megláttam ezt a képet egyből a yetire asszociáltam. xD

2012. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most nem a képeket kell nézni. Azt csak úgy oda tettem. Lehet bárki másról szó!
2012. júl. 23. 01:35
 6/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk fogadni akart velem 10.000 ft-ben , hogy Jennifer minden férfinak tetszik. Szóval kedves férfiak véleményeket Jennifer-ről! (
2012. júl. 23. 01:36
 7/24 anonim ***** válasza:

Én a bátyádnak adok igazat és ezt bizonyítani szeretném én is


Csajoknak:

[link]


Pasiknak:

[link]

2012. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

két olyan emberről tudok,akik nem csak az ellenkező nemnek jön be feltétel nélkül,de még a saját nemük is elismeri,hogy ez igen.

jessica alba és the rock.

2012. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
The Rock-ot a pankrációból ismered vagy a filmekből? :D
2012. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#7 Bocs, de nekem Lily Thai nem jön be :/
2012. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!