Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretne tőle semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne tőle semmit, csak barátságot, én viszont szeretem. Hogy legyek vele barát?

Figyelt kérdés
17 éves srác én 16 vagyok. Az a helyzet,hogy unokatesója szeret engem,régen kavartam vele,és most azért nem akar tőlem semmit,mert unokatesója szeret,nem szeretne vele összeveszni,és jó barátságot akar tőlem.2 hónapja minden héten együtt járunk bulizni,és nekem nagyon rossz látni.Úgy átölelném,de nem tehetem.Szeptembertől egy váltásba leszek mindkettővel,azt hiszem az lesz a legrosszabb.Mit tegyek??Ha meglátom alig merek hozzászólni,tök kellemetlen,hogy szemembe mondta,hogy nem akarok tőled semmit. :(
2012. júl. 23. 02:06
 1/3 anonim válasza:

Én a legjobb barátomba szerettem bele, mindennap beszélgetünk, és elvagyunk.

Tedd félre az érzelmeidet, amikor vele vagy. Esetleg beszéld meg vele, neked ez milyen. Nem tudom milyen kapcsolatban álltok, de én megbeszéltem vele. Fájó volt, kellemetlen mindkettőnknek, de nem adnám fel a barátságát csak azért, mert hihetetlenül rosszul esik, nem velem van, hanem más nővel.

Kellemetlen, de el kell tekinteni tőle. Hogyha jó barátod, félre tudod tenni az érzelmeidet, mert nem akarod őt elveszíteni.

A félretenni alatt nem azt értem, hogy felejtsd el, hanem azt, amikor vele vagy, ne akard megszerezni magadnak, hiszen tudod, nem lehet a tied, hanem legyél egy megértő barát, aki mindig mellette van, bármiről is legyen szó.

Nem könnyű, sőt, nagyon nehéz, főleg eleinte, de letisztulnak egy idő után az érzések, és könnyebb lesz. Bár azt nem mondom, hogy az is marad. egy szó, egy tett, bármi előidézi belőled, mennyire szereted, de ettől függetlenül, egy próbát megér.

Ha nem tudod végigcsinálni, mondd meg neki, neked ez így nem megy, ha elég megértő, és szeret téged, ad neked időt, és segít abban, hogy átvészeld.

Bár nem tudom, egy 17 éves srác ezt hogy kezeli. Mennyire érett ezekre a dolgokra. Mi kicsit más korosztály vagyunk.

2012. júl. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Sokat segített!Megpróbálom azt amit irtál.Ő azt mondta egyik haveromnak hogy legjobb fiú lány barátságot akar..
2012. júl. 23. 12:27
 3/3 anonim válasza:

Akkor legyél a legjobb barátja. Kapcsold ki az érzelmeidet.

Hogyha jóban leszel vele, ott leszel mellette mindig, lehet lesz olyan szerencséd, hogy akár még beléd is szeret, és együtt lehettek.

2012. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!