Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan srác aki nem tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác aki nem tudta kiélni magát pl 25 éves kora elött és kihasználja azokat a nőket akik már kiélték magukat és komolykapcsolatot akarnak, az mennyire elitélendő?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés.

A 25 itt most csak példa, ez nyulván személytől függ


Tételezzük fel van egy srác aki mondjuk nem tudta kiélni magát teszem én azt nem jóképű, nem rosszfiú, nem gazdag, nem szeret bulizni, így nemigazán jött össze neki az évek alatt "semmi" (itt most nem arra gondolok, hogy 0 tapasztalat), de azért egy két egyéjszakást kipróbálna az mennyire elítélendő, hogy átvágja azokat akik pl kiélték magukat és már nem kell nekik a buligyökér, rösszfiú gazdagfiú mittoménmien fiú hanem már megelégednek a "szamárral".


A fogalmazásért és a helyesírási hibákért bocsi, fáradt vagyok és egész nap gépeltem (nem nem játszottam :) meló volt), és ilyenkor jutnak eszembe a legnagyobb baromságok



#Nyan #tenkálhárítóalmáspite #jégcsapmamut
2012. júl. 23. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem ítélem el de akkor még ne menjen komoly kapcsolatba
2012. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A kihasználást úgy étettem, hogy max 1* 2* megduja és otthagyja, a csaj szemszögéből ez nyilván szar, de a szerencsétlen srác mit csináljon?


Bár ott van még olyan tényező, hogy a mai 14-17 éves "p*cák" (félre ne értsétek nem álltalánosítok) az idősebbekre buknak így akár azoknál is bepróbálkozhat, de azok igényeit nem ismerem

2012. júl. 23. 23:26
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elítélendő.


Neked mitől lesz attól jobb komám, hogy reggelenként szembeköpheted magad a tükörben?


26/F

2012. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy elméleti kérdés :), nem tagadom hasonló cipőben járok, de még 20as éveim elején vagyok és ráfogom a későnérésre.


Egyébként egy kérdés: Ha ő megteheti(tette) akkor más mért ne?

2012. júl. 23. 23:42
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó, tegyük fel, hogy "nem tudod magad kiélni", és ezért te azt gondolod, hogy kihasználhatsz pár lányt?


Neked mitől lesz jobb? Te sem leszel különb náluk.


"Honor is a gift a man gives himself." /Rob Roy/


Az előző voltam.

2012. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Használjon ki olyanokat, akik szintén csak kalandokat akarnak.
2012. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De az olyanok akik azt akarnak nyilván olyannal akarják akik kb a fent leírt katgóriában tatoznak, elvégre nem hallotam még olyat, hogy egy romantikus jófiú szedte föl a egyéjszakás kalandokat, így az olyanok akik nem dominálnak ezeknek a hölgyeknek kényetelenek megávrni azt az időszakot amikr már apajelöltet keresnek a kölkeiknek.


Tudom elfuserált egy elméletnek néz ki, ha tévedek javítsatok:D:D

2012. júl. 24. 00:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki tönkretenne valakit egy d*gásért, az minden, csak nem romantikus jófiú...
2012. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

Ne hallgass senkire, teljesen igazad van! Tudom, mert én is ebben a cipőben járok. A lányok fel vannak háborodva, amikor a fiúk kategorizálják őket, vagyis a hülye csajjal szexelnek, a normálissal meg járnak, de ők mit művelnek? Az ezerszer durvább. A normális, értelmes fiúk maradnak talonban, a senkiházi tuskókkal kefélnek, élvezik az életet, az előbbieket meg akkor veszik elő, amikor már komoly kapcsolatot és házasságot akarnak. Az, hogy ők mit éreznek, az meg már le van sz...va.

Ne törődj azzal, hogy mit pofázik itt a sok idióta, ez a te életed és úgy alakítod, ahogyan te szeretnéd. Egyébként is érdekes ez a tönkretétel-szöveg. 30 fickó után te 31-ként megdugod, nem hiszem, hogy sokat ártanál vele neki. Maximum átkozódik majd, hogy elúszott a lehetősége, de az már maradjon az ő baja. Aki meg szembeköpheti magát, az a csajok sokasága, akik esélyt nem adnak a fiatalabb éveikben a magunkfajtának és nem emberként, hanem haszonállatként tekintenek rájuk.

Te messze jobb vagy náluk! Úgyhogy élvezd az életet és ne törődj mások véleményével!

2012. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Neked miért jó, hogy ha így teszel, kedves előző.
2012. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!