Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány és hogyan tudnám kideríteni, hogy ő érez-e valamit a brátságon túl, vagy esélytelen vagyok?

Figyelt kérdés

ezzel nem is lenne baj, de a lány az osztálytársam és ha nem jönne össze a dolog akkor elég kínos lehet utána egy osztályba járni, ezért inkább először jó lenne megudni hogy ő érez-e valamit.

hogyan tudnám ezt kideríteni úgy hogy én nem hoznám tudtára az érzéseimet?

arra gondoltam , hogy mivel én falusi vagyok, ő m,eg a szomszéd városban lakik, hogy bemennék valamit vennem kell úgyis amit csak ot kapok meg és megkérdezném hogy lenne-e kedve eljönni velem, mert hát 2 órát kellene várnom a buszra. csak ezzel az a baj hogy a barátság miatt is megtenné, szóval kellene valami amivel kideríthetem hogy bejövök-e neki.

eddig még csak 1x volt barátnőm, de akkor is ő tette meg az első lépést, szóval most teljesen anácstalan vagyok, de a lánynak sem volt még barátja.

valami ötlet ha lenne azt megköszönném.

17/f és 16/l


2012. júl. 24. 12:41
 1/2 anonim válasza:
van akit ismersz a lányok közül (és te is nagyon jó bizalmi viszonyba)valakit aki jóba van a csajjal? vagy a csajnak a fiú haverjaji közül akivel te is jóba vagy? kérd meg hogy úgy vezesse rá a csajt a témára:))
2012. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végül is jóban vagyok az egyik barátnőjével, csak most a szünetben ők sem sokat beszélnek, de akkor megpróbálom.
2012. júl. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!