Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm azt szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt szeretné, hogy legyek az ö "ura", dominánsabb és vezetőbb jellem, mit tehetnék ennek érdekében? 19F

Figyelt kérdés
Barátnőm azt szeretné (aki 18 éves), hogy legyek "dominánsabb, vezetőbb jellem és férfiasabb", kérdésem, hogyan tehetnék ennek eleget?
2012. júl. 24. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként küldjed le sörért. Ne kérd, hanem parancsold.
2012. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ne is parancsold. Egyszerűen közöld vele, hogy most lemegy sörért.:)
2012. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:

kotozd ki, es a szemet kossd be egy kendovel!

Egyszer simogasd egyszer meg suhints ra palcaval, de csak finoman. Majd jol dugd meg. Sikitani fog az elvezettol.

Nekem egyedul az volt ebbe fura, hogy hiba keri, hogy haggyd abba nem szabad. A dominans jellem nem engedelmeskedhet a szub keresenek..

2012. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 1sajtburger válasza:
Ez kicsit ,úgy hangzik mintha a barátnőd olyan pasira vágyna ,aki kiabál vele lenézi..leszarja..és néha még pofon is vágja ,ha "nem tudja hol a helye"...én az ilyen nőket soha nem értettem...én hülyét is kapnék ,ha a kapcsolatomba a barátom sokkal dominánsabb lenne mint én...bár akkor is rossz ,hogy ha én hordok a gatyát és egy "papucs pasit" fogok ki..
2012. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobjad, az elég domináns és vezető. ;-)
2015. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!